[Inne] kolejność wydawania PR nowego interface'u

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

czy sie podoba

  • tak

    Głosy: 2 20,0%
  • nie

    Głosy: 8 80,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser

Guest
mam w inwentarzu około 100 paczek po 2 PR

wchodze do perły i wbijam komuś 50 PR.

i co sie okazuje do wafla pantofla? ze zgineło mi 50 PR z paczek po 10 PR a paczki 2 i 5 PR sa nieruszone....


nosz ja nie moge co za głupota.

w pierwszej kolejności powinny znikac paczki 2 pr, potem 5 pr potem 10 PR a nie zaczynać od 10 PR.
Proszę to przeprogramować w trybie natychmiastowym.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Zdecydowanie na nie. Moim zdaniem propozycja tyleż bez sensu, co szkodliwa.
Automat sam pobiera pr z inwentarza i nie widzę różnicy czy rozpakuje 2 x 10 pr czy 10 x 2 pr, gdy wydam dyspozycję wpłaty 20 pr..
Często potrzebuję końcówki 1 – 8 pr i zdecydowanie wolę, żeby rozpakowywał wtedy po 2 pr (przy nieparzystej ilości zostanie mi 1 pr na pasku, a nie np 9 ).
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
To wejdź sobie w inwentarz, wrzucać na pasek 50 PRów( 25x2 PRy) i tak po pewnym czasie pozbędziesz się paczek 2 PRowych
Propozycja jak najbardziej na NIE, dochodziło by do sytuacji, że wrzucając 1 PR, rozpakowywało by paczki 10 PRowe i na pasku zostawałoby 9 PRów
 

Solshine

Baron
Uważam, że powinno się wybierać z których paczek się mają załadować pry. Albo podawać kwotę do wrzucenia, a paczka rozpakowana i nie zużyta nie powinna wpadać do paska. Bo wtedy jest się zmuszonym do czyszczenia paska.
 
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Uważam, że powinno się wybierać z których paczek się mają załadować pry. Albo podawać kwotę do wrzucenia, a paczka rozpakowana i nie zużyta nie powinna wpadać do paska. Bo wtedy jest się zmuszonym do czyszczenia paska.
Też tak myślę, ale opcji "inne rozwiązanie" w powyższej ankiecie nie ma. 8>
 

DeletedUser17348

Guest
Uważam, że powinno się wybierać z których paczek się mają załadować pry. Albo podawać kwotę do wrzucenia, a paczka rozpakowana i nie zużyta nie powinna wpadać do paska. Bo wtedy jest się zmuszonym do czyszczenia paska.

To jest poprawne rozwiązanie tej sytuacji, żadne inne.
 
Do góry