[Budynki] Kolejność motywowania budynków przez znajomych

Czy jesteś za tym, żeby gracz ustalał kolejność motywowania budynków przez swoich znajomych?

  • TAK

  • NIE


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Georgio Phoenix

Szlachcic zagrodowy
Witajcie,
Zwracam się z problemem, który dotknął mnie, a także innych graczy, z którymi rozmawiam. Ostatnie eventy pokazują, że nagrodami są często obiekty zajmujące jedynie 1x1, i są bardzo atrakcyjne (wieże burzowe, tron grzybowy czy jabłoń babuni itd.) Natomiast wszystkie wymagają zmotywowania, aby otrzymać pełną wartość produkcji. Dodatkowo okazuje się, że przy wsparciu losowym są motywowane w pierwszej kolejności - zaraz po głównych budynkach eventowych. Takie budynki jak Willa Gubernatora, Scena Epok, Psychiatryk, Most Mikoto, Gosp. Celtyckie, budynki z osad, szachownice i wiele innych są motywowane dopiero po nich. Mi dzięki aktywnej grze w evencie udało się zebrać i postawić 50 takich budynków. Jestem w epoce kolonialnej, wiec przede mną jeszcze sporo grania i sporo budynków do postawienia, a już teraz mam problem z tym, ze nawet przy aktywnej grupie znajomych nie jestem w stanie otrzymać motywacji na wszystkie budynki. I sporo PR czy innych zbiorów mi po prostu przepada. Domyślam się, że ktoś zada pytanie - to po co stawiałeś tyle wież? Odpowiedź jest prosta. Bo warto. Celem gry powinno być stawianie jak największej ilości atrakcyjnych budynków, a nie martwienie się czy zostaną one zmotywowane czy nie.

Oczywiście można podnieść max. ilość znajomych, ale widziałem już taki wątek na forum więc nie będę się powtarzał. Rozwiązaniem mogłoby być również stworzenie budynku, który generuje masowy pakiet wsparcia. Dla mnie idealne, ale pewnie nie wykonalne.

Co uważacie na wprowadzenie mechanizmu, który daje graczowi możliwość ustawienia hierarchii pierwszeństwa motywowania? Można by było decydować który budynek jest dla gracza w danym momencie gry ważniejszy do pełnego zbioru. Zapraszam do ankiety.

Pozdrawiam Georgio Phoenix
 

Stevie Nicks

Szlachcic zagrodowy
Dziękuję za podpowiedź. Pytanie jak go zdobyć?
W najbliższym zimowym evencie będzie możliwość zdobycia bydynku ze słodyczami (ketebo lub ted) + złote ulepszenie. Poluj na to :) Poza tym z kalendarza w zbliżającym się evencie jest do zdobycia strażnica dziadka do orzechów (która normalnie leci jako fragmnety z Ketebo/Teda) + złote ulepsznie.
 

Ciagnik

Szlachcic zagrodowy
dobrym rozwiązaniem byłoby również wprowadzenie motywacji swoich budynków za wykonanie jakiegoś zadania w grze, bądź za obejrzenie kilku reklam. Ewentualnie zrobienie takie manewru, żeby nie motywowało budynków tych które tego nie potrzebują...
 

Dixaroc

Baron
dobrym rozwiązaniem byłoby również wprowadzenie motywacji swoich budynków za wykonanie jakiegoś zadania w grze, bądź za obejrzenie kilku reklam. Ewentualnie zrobienie takie manewru, żeby nie motywowało budynków tych które tego nie potrzebują...
Istnieje coś takiego jak pakiet wsparcia / pakiet masowego wsparcia.
 
Do góry