[Perły Architektury] kolejna perła powiązana z wg

Jak oceniasz pomysł?


  • W sumie głosujących
    23

Auraya

Hrabia
Wraz z wprowadzeniem zmian w WG oraz inspirując się budynkami już obecnymi w grze, chętnie bym zobaczyła perłę z nowymi przydatnymi bonusami. Może warto podyskutować?

nazwa: Piramida Księżyca
epoka: bez epoki
tło: Druga co do wielkości piramida Mezoameryki była miejscem kultu Wielkiej Bogini.
Wierzy się, że była ona bóstwem chroniącym ludzi za życia, a po ich śmierci dawała podarki w raju.


wymiar: 6x5 [kompromis między obecną już świątynią reliktów i świątynią słońca z osady]

bonus I: zacięty opór - jednostki obronne zyskują +x% do obrony i ataku [niebieskie staty]
bonus II: dla pierwszych y otwartych skrzyń skarbów [po każdej wysepce z konfliktem WG] istnieje z% szans na podwojenie zbiorów. Odświeżane z każdym zbiorem z tej PA.


bonus I myślę na poziomie cerkwii.
bonus II wzorując się na BG procent bym dała podobny, a liczba skrzyń połowę mniejsza niż bg dla liczby budynków. pewnie też z maksymalną granicą, np. 8 skrzyń
 

MówDoMnieMiś

Szlachcic
5 poziom w który nie będzie grać 95-99% graczy I kolejna perła którą z zasady musi być droższa od poprzednich i do tego bezużyteczna dla 95-99% ludzi , a pozostali to masochiści lub ... zachowam to dla siebie
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
5 poziom w który nie będzie grać 95-99% graczy I kolejna perła którą z zasady musi być droższa od poprzednich i do tego bezużyteczna dla 95-99% ludzi , a pozostali to masochiści lub ... zachowam to dla siebie
bo w Foe są sam użyteczne perły dla 100% graczy xD
zwłaszcza takie koloseum czy lotos czy space needle xD
 

MówDoMnieMiś

Szlachcic
Od czasu ZH I TA mieliśmy
TG - totalnie nieopłacalna wielka bezsensowna perła
Virgo- dla masochostow

KT - tą jest nie najgorsza

LW I SI które nie są nic lepsze od Virgo czy TG ...

dlatego właśnie wszyscy marzą o nowej bezsensownej perle na miarę tych czy space needle

Wlasnie dlatego warto ogłaszać taki pomysł i jeszcze go zaciekle bronić...


juz pomijam fakt że ocena foe spadło w sklepie play z 4.5 na 3.3 od wprowadzenia 5 WG... wiec raczej stoją pod ścianą i muszą to zmienić jakoś lub się wycofać bo kasa ucieka drzwiami i oknami.... to świetny moment by dołożyć do tego taka "cudowna" perełke xd
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
TG - totalnie nieopłacalna wielka bezsensowna perła
XDDDDDD
to jest wybitna perła, zachęcam troche do używania surowców na GPC to ją docenisz jaka jest istotna i jak trudno dostępne są towary 1 epoka wstecz od ostatniej....
Virgo- dla masochostow
przy nowych WG - super perła
KT - tą jest nie najgorsza
jak ZH - wybitna
LW I SI które nie są nic lepsze od Virgo czy TG ...
lw faktycznie dyskusyjna, ale Si? xDDDD to może obserwatorium czy atomium tez słaba? xD perła dająca surke do skarbca - zbędna XDDDDD
1681919828718.pngtrzyma się dobrze. 4.6 Ci głosujący widzą tkaie opinie, reszta świata ma "atak" wyciszony ;) 1681919869577.png
 

Auraya

Hrabia
perły są rzeczami wyłączonymi z działku pomysłów
nie widziałam nigdzie takiego zapisu.. pokierujesz?

5 poziom w który nie będzie grać 95-99% graczy I kolejna perła którą z zasady musi być droższa od poprzednich i do tego bezużyteczna dla 95-99% ludzi , a pozostali to masochiści lub ... zachowam to dla siebie
zaproponowałam bez epoki, bo wydaje mi się, że w tej kategorii są tańsze... z natury wg, perła taka byłaby bardziej opłacalna na wyższych poziomach wg a to, że ktoś nie gra V poziomu, to jego prywatna strata

dyskusje lepiej ograniczyć do samego pomysłu, nie dyskutujmy o ocenach gry, czy w ogóle V poziomie
 

Marik

Książę
Od czasu ZH I TA mieliśmy
TG - totalnie nieopłacalna wielka bezsensowna perła
Zależy od epoki, często sie przydaje
KT - tą jest nie najgorsza
To samo co zh tylko na negi, 200 pr towary i zestaw darów wyplomacji...
LW I SI które nie są nic lepsze od Virgo czy TG ...
Si - buduje się pod surowce do skarbca, tak samo jak obserwatorium, czy atomium. Tak wielu graczy ma w nosie skarbiec gildii.. nie mniej dla mnie to lepsza wersja atomium bo zajmuje mniej miejsca oraz ma drugi lepszy bonus, bo kto zwraca uwage na zadowolenie

Co do pomysłu to powiedziałbym jest całkiem niezły - mam na myśli ,,wygląd, opis oraz drugi bonus z szansą na podowlenie nagród ze skrzyń 1-5, można było by dodać też szansę na podwojenie reliktu,, Ale jak o atak idzie to bardziej preferowałbym coś w tylu terakotowej czyli atak/oborna w ataku i obronie. Sprawiłoby to, że gracze rzuciliby się na plany jak emeryci na karpia przed świętami ;p
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
nie widziałam nigdzie takiego zapisu.. pokierujesz?


zaproponowałam bez epoki, bo wydaje mi się, że w tej kategorii są tańsze... z natury wg, perła taka byłaby bardziej opłacalna na wyższych poziomach wg a to, że ktoś nie gra V poziomu, to jego prywatna strata

dyskusje lepiej ograniczyć do samego pomysłu, nie dyskutujmy o ocenach gry, czy w ogóle V poziomie

jak wejdziesz w kategorie pomyslu, u góry masz takie wielki temat "Masz pomysł? Najpierw zajrzyj tutaj"
 

Auraya

Hrabia
wzmianka o perłach tyczy się sprintu, a to było jednorazowe wydarzenie... moderator powinien już zarchiwizować/usunąć tamten post, bo wprowadza w błąd
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
aha, to... do zwolnienia haha
;D niestety

a jest to kopiuj wklej wiadomosci DNSL - przetłumaczonej na polski więc sta na pewno stosuje się do tego działu.

Jeszcze kurde, inne kraje mają zbierane pomysly do kupy. Tematy są max po miesiącu zamykane i doklejana plakietka "forwarded" lub "rejected" a tu tak wiszą i wiszą
 

i.am

Baron
I wisieć będą aż utoną
;D niestety

a jest to kopiuj wklej wiadomosci DNSL - przetłumaczonej na polski więc sta na pewno stosuje się do tego działu.

Jeszcze kurde, inne kraje mają zbierane pomysly do kupy. Tematy są max po miesiącu zamykane i doklejana plakietka "forwarded" lub "rejected" a tu tak wiszą i wiszą
 

i.am

Baron
XDDDDDD
to jest wybitna perła, zachęcam troche do używania surowców na GPC to ją docenisz jaka jest istotna i jak trudno dostępne są towary 1 epoka wstecz od ostatniej....

przy nowych WG - super perła

jak ZH - wybitna

lw faktycznie dyskusyjna, ale Si? xDDDD to może obserwatorium czy atomium tez słaba? xD perła dająca surke do skarbca - zbędna XDDDDD
View attachment 7373trzyma się dobrze. 4.6 Ci głosujący widzą tkaie opinie, reszta świata ma "atak" wyciszony ;) View attachment 7374
U mnie na sklepie Play ma ocenę 3.3
Na przeglądarce 4.4
Coś dziwne są te oceny
 
5 poziom w który nie będzie grać 95-99% graczy I kolejna perła którą z zasady musi być droższa od poprzednich i do tego bezużyteczna dla 95-99% ludzi , a pozostali to masochiści lub ... zachowam to dla siebie
Tylko na tym forum siły rozkładają się na poziomie 60/40, wiec cos kiepskie statystyki prowadzisz.
Sam pomysł fajny. Może jakieś dopracowania mogłyby być, ale nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy.
Co do wartości pereł to chyba każdy ocenia pod własny styl gry (chociaż z koloseum akurat się zgadzam :p)
 

i.am

Baron
Tylko na tym forum siły rozkładają się na poziomie 60/40, wiec cos kiepskie statystyki prowadzisz.
Sam pomysł fajny. Może jakieś dopracowania mogłyby być, ale nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy.
Co do wartości pereł to chyba każdy ocenia pod własny styl gry (chociaż z koloseum akurat się zgadzam :p)
Przy obecnej tendencji rozwoju gry doczekamy momentu gdzie 10 lvl budynek eventowy będzie lepszy niż castel na 100lvl
 

MówDoMnieMiś

Szlachcic
Tylko na tym forum siły rozkładają się na poziomie 60/40, wiec cos kiepskie statystyki prowadzisz.
Sam pomysł fajny. Może jakieś dopracowania mogłyby być, ale nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy.
Co do wartości pereł to chyba każdy ocenia pod własny styl gry (chociaż z koloseum akurat się zgadzam :p)
Tak a opinia w Google mówi coś innego niż kilka osób z forum ... poza tym chcą to robić tylko koksy, i to nie wszyscy a 90% graczy to nie koksy
 

MówDoMnieMiś

Szlachcic
światynia z wg tez daje 40 ataku i 40 obrony w ataku.... więc 80%....
<nie mówiąc o niebieskich statsach>
niebieskie to mam w d... ale faktycznie daje 40+40. Tyle że ważne 28 dni... 4WG x 10k surki jeśli przyzwoicie negocjujesz to daje 40k surki co miesiąc i szarpanie sie z tym badzienym 5 poziomem aby mieć ciągle ten budynek
 
Do góry