Kim chcecie zostać w przyszłości?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11838
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja mam gre w pomyśle... ale z zawodu będę chyba nauczycielem
-pomyślcie sobie -gra- kilkadziesiąt tysięcy graczy i każdy kupi pakiet startowy- no może prawie- rozmawialem z ludźmi we wielu grach...z czego słyszałem stwierdzam pięciu graczy mogło by utrzymać twórce gry.
:D
 

Lestan

Szlachcic zagrodowy
Co poradzicie na obgryzanie paznokci? Dzieje się to ze reguły ze względu na stres. Chcę zaprzestać, ale za każdym razem nie wychodzi.
I również na "skórki" paznokcia, nie wygląda to dobrze, może macie jakieś rady na to?

Czytałem sobe na tej stronie o sposobach na ogryzanie paznokci ale zastanawiam się jakie są rzeczywiście skuteczne.
 
Ostatnia edycja:

Dixaroc

Baron
Co poradzicie na obgryzanie paznokci? Dzieje się to ze reguły ze względu na stres. Chcę zaprzestać, ale za każdym razem nie wychodzi.
I również na "skórki" paznokcia, nie wygląda to dobrze, może macie jakieś rady na to?
Terapia behawioralna na obgryzanie paznokci. Dodatkowo także zwykła (poznawcza może?) na zorientowanie się z czego wynika stres.
Psychiatra na leki przeciwlękowe, jeżeli to lęki.

Wracając do tematu - chciałem zostać pisarzem (w okresie późnej podstawówki i liceum), a jako mały dzieciak chciałem być rzeźbiarzem. Teraz powoli przekwalifikowuję się na programistę i zobaczymy jak na tym wyjdę.
 
Do góry