[Budynki] Kilka udogodnień w trybie budowania.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16928
  • Data rozpoczęcia

Zaznacz punkt, który uważasz, że powinien zostać wprowadzony, bądź przynajmniej rozpatrzony.

  • 1

    Głosy: 7 77,8%
  • 2

    Głosy: 7 77,8%
  • 3

    Głosy: 8 88,9%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser16928

Guest
Cześć wszystkim, chciałbym zaproponować kilka udogodnień w trybie budowania:

1. W momencie sprzedaży budynku pojawia się okienko potwierdzające sprzedaż i należy wtedy kliknąć myszką na "Sprzedaj". Przy jednym budynku to nie problem, ale przed chwilą musiałem usunąć około 200 Generatorów tlenu, a to trochę było uciążliwe. Proponuję, aby można było to też potwierdzić klawiszem Enter. (załączona grafika nr 1).

2. Aby informację po postawieniu budynku "Ukończ natychmiast" można było ukryć w opcjach. Ja np nigdy z niej nie korzystałem i nie skorzystam, a po prostu zasłania sporą część placu budowy podczas stawiania koło siebie małych budynków. (załączona grafika nr 2).

3. Możliwość wyboru budynku (i w jakiś sposób zablokowanie tego wyboru) i budowanie go za każdym razem jak się kliknie na plac budowy, bez klikania za każdym razem na jego ikonę w Menu budowy.

Jak pisałem wcześniej, powyższe rzeczy nie przeszkadzają przy stawianiu/usuwaniu małej ilości budynków, ale są uciążliwe przy większej ilości, jak np: po aktualizacji Mars, gdy gracz musi ponastawiać całą masę generatorów tlenu :p
 

Załączniki

  • 1.png
    1.png
    316,9 KB · Wyświetlenia: 12
  • 2.png
    2.png
    680 KB · Wyświetlenia: 10
Do góry