Kilka pytań odnośnie gry.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13272
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13272

Guest
Witam,
Mam kilka pytań odnośnie gry:

1. Jak to jest, że na mapie świata w wieżach mogę walczyć jednostkami z epoki jutra przeciwko innym graczom w wieży np. z postmodernizmu? Jaki to ma sens?

2. Jest skrót do walk GvG a czy jest jakiś przycisk do znalezienia różnych bitew o medale PvP?

3. Próbuję pousuwać jednostki wojskowe ze starych epok żeby nie zaśmiecały mi widoku. Niby usuwam ale jak wejdę ponownie w widok wojska to one nadal tam są.

Jeżeli coś mi się jeszcze przypomni to dorzucę w tym temacie.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17530

Guest
kilka «zaimek oznaczający w sposób przybliżony liczbę większą niż 2 i mniejszą niż 10

2 pytania to nie kilka hehehehehehehhehe :D
 

DeletedUser13272

Guest
Miały być 3 ale na trzecie już uzyskałem odpowiedź :)

Edit: dodałem inne trzecie :)
 

DeletedUser16730

Guest
ad. 1. Jak będziesz walczył jednostkami z Jutra (liczy się nawet jedna najwyższa jednostka) to będzie Ci zaliczało punkty tylko w wieży z Jutra.
ad. 2. Wszystko się zalicza do PvP, nawet jak walczysz w GvG
ad. 3. Też tak kiedyś miałem jakiś czas, w końcu zwyczajnie je wystawiłem do jakichś walk żeby je zabili.
 

kasia2389

Arcyksiążę
3. Zapewne masz tych jednostek dużo (np. 100) a program wyświetla tylko 20 niezależnych jednostek.
Jeśli je usuniesz to przy następnym wejściu ich miejsce zajmą kolejne.
 

DeletedUser16730

Guest
3. Zapewne masz tych jednostek dużo (np. 100) a program wyświetla tylko 20 niezależnych jednostek.
Jeśli je usuniesz to przy następnym wejściu ich miejsce zajmą kolejne.

Nie wiem jak jest u kolegi, ale miałem przez jakiś czas tak, że było poniżej 20 i mi nie usuwało. Z 15 razy próbowałem.
 

DeletedUser19337

Guest
Witam. Gram od 2 miesięcy i nadal się zastanawiam, więc pora zapytać.
1. Od czego zależy liczba zdobywanych pkt. gildii na wyprawach. Niektórzy mają dużo więcej ode mnie z mniejszą ilością rozwiązanych konfliktów. Próbowałem przechodzić i negocjując i walcząc, ale nadal nie moge dogonić tych topowych graczy.
2. Jest jakiś szybki sposób na wysłanie wiadomości do np. wszystkich znajomych? Wpisywać każdy nick pokolei (taką opcje tylko znalazłem) nie uśmiecha mi się.
 

DeletedUser19337

Guest
Kolejna sprawa jest taka, że lada moment wejdę w jesień średniowiecza. Dwa badania zostały. Nadal trzymam wszystkie budynki do produkcji surowców. Dwa z każdej epoki - te do których mam bonus. Jest sens tracić na nie miejsce, czy surowce z dawnych epok nie będą już potrzebne? W rozkwicie jeszcze potrzebowałem tych najstarszych.
 

DeletedUser16730

Guest
Otwórz sobie techa i sprawdź w drzewku co będzie potrzebne do odblokowania. Zobacz co masz i będziesz wiedział czy braknie czegoś.
 

DeletedUser19337

Guest
Bardziej mi chodzi o to czy trzymać budynki i nadal produkować te surowce. Jeśli będzie potrzebne zawsze można wymienić. Ciekawi mnie jak robią inni, w późniejszych epokach. Z początku zakładałem aby z każdej trzymać cały czas po te 2 z bonusem.
 

DeletedUser7795

Guest
@jakidziadzia lepiej mieć budynki z 3 epok do tyłu. W epoce postępowej do odblokowania niektórych technologii są potrzebne towary z jesieni średniowiecza.

Można też wymienić w przeliczniku 1:2 np. 100 azbestu za 200 nawozu.
 

DeletedUser16730

Guest
lepiej mieć budynki z 3 epok do tyłu.

Jesli się nie robi szybkich awansów, jesli robi się wyprawy wojem bez negocjacji to można śmiało nie mieć w ogóle budynków towarowych. Tam gdzie tak robię już po 2-3 miesiącach mam po 1-1,5k surki. Bez budynków towarowych i pereł towarowych. Jeśli założymy, że połowa jest ze studni i budynków specjalnych to i tak zostaje dużo.
Budynki towarowe miałem tylko na dwóch światach i tylko w momencie kiedy chciałem zrobić szybkie awanse.
 

DeletedUser7795

Guest
@jan-maria-scyzoryk owszem, ale skąd weźmiesz towary do zbadania technologii w epoce postępowej jeżeli technologia wymaga towarów z jesieni średniowiecza? Można wymienić na targu ale to zajmuje cenny czas.
 

DeletedUser19275

Guest
Witam, mam pytanie związane z grą, czy za branie udziału w turniejach GvG, są przyznawana jakies punkty, w przypadku przegranych potyczek, czy tylko za wygrane tury? Tak samo interesuje mnie te same pytanie, przy bitwach przejmowania sektorów. Tylko wygrani są nagradzani, a Ci co mężnie walczyli, nie? :)
 

DeletedUser19275

Guest
Mam propozycję, aby dla graczy biorących udział w turniejach GvG i za branie udziału w walkach przejmowaniu sektorów, gdy poniosą porażkę, przyznawać 1/5 punktów, wygrywającego, za poniesiony wkład i straty. Myslę, że to będzie większą motywacją do większej ilosci graczy brania udziału w turniejach. Teraz tam widać tylko kilka stale tych samych Gildii, totalny paraliż.
 

DeletedUser16730

Guest
Mam propozycję, aby dla graczy biorących udział w turniejach GvG i za branie udziału w walkach przejmowaniu sektorów, gdy poniosą porażkę, przyznawać 1/5 punktów, wygrywającego, za poniesiony wkład i straty.

Pomijając, że dziwnie brzmi nagroda za porażkę to po zrobieniu kilku poziomów pereł z bonusem ataku wygranie takiej walki nie jest żadnym problemem.

Myslę, że to będzie większą motywacją do większej ilosci graczy brania udziału w turniejach. Teraz tam widać tylko kilka stale tych samych Gildii, totalny paraliż.

Dużo ludzi gra na tabletach/fonach, dużo ludzi nie bierze udziału bo wywala z gry. Ta część która chce pomimo tego walczyć wchodzi do gildii z TOPki żeby walczyć. Przegrywanie walk nie jest tutaj problemem bo oni nie przegrywają walk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry