kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek Rycerz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oto ich lista:
-budynek targ zmienił swoje parametry -zamiast 450 daje tylko 430 zadowolenia i to bez żadnego info na forum
-budynki produkujące zaopatrzenie często blokują się po zebraniu towaru i nie można wrzucić kolejnej produkcji
-jednostki po walce leczą się znacznie dłużej niż to wynika z opisu
-misja -wznieś nowoczesne budynki towarowe -zresetowała się podczas jej trwania (miałem już połowę zaliczoną ,a kiedy miał być koniec to okazało się ze nic nie jest zaliczone)
- gra bardzo często zaczęła spowalniać i trzeba np czekać dłużej na podliczenie towarów,czasem mam nawet wątpliwości czy dobrze jest przeliczane (niekiedy wyskakuje błąd i trzeba zbierać od nowa)
 

DeletedUser629

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

Oto ich lista:
-budynek targ zmienił swoje parametry -zamiast 450 daje tylko 430 zadowolenia i to bez żadnego info na forum
-budynki produkujące zaopatrzenie często blokują się po zebraniu towaru i nie można wrzucić kolejnej produkcji
-jednostki po walce leczą się znacznie dłużej niż to wynika z opisu
-misja -wznieś nowoczesne budynki towarowe -zresetowała się podczas jej trwania (miałem już połowę zaliczoną ,a kiedy miał być koniec to okazało się ze nic nie jest zaliczone)
- gra bardzo często zaczęła spowalniać i trzeba np czekać dłużej na podliczenie towarów,czasem mam nawet wątpliwości czy dobrze jest przeliczane (niekiedy wyskakuje błąd i trzeba zbierać od nowa)

W sumie to mam podobne problemy, jedna uważam, że aktualizacja była nam potrzebna i zrobiła wiele dobrego. Trzeba pamiętać, że naprawiając stare błędy nie uniknie się nowych. No ale to jest raczej normalne. Ja póki co mam nadzieję, że szybko naprawią te błędy które już się ujawniły i które między innymi teraz zgłosiłeś:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

U mnie to samo .Potrzeba czekać (nie lubię tego:mad:)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

niektóre problemy u mnie także występują ale to mogą być zwykłe bugi w grzez spowodowane właśnie tą aktualizacją, a jeśli to są bugi to zostaną napewno szybko naprawione
 

DeletedUser475

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

Mi też się zawieszają ale nie zwracam na to uwagi. Resetuje grę i jest ok.
"nie od razu Rzym zbudowano" - bądźmy wyrozumiali.
Szkoda tylko, że wojo leczy swoje rany dłużej niż w opisie. Mniej się atakuje.
Ale w woju jest i plus. Niektóre jednostki szkolą się nie 4h jak wcześniej tylko teraz 2h.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

Lepiej sprawdźcie też tabelę wyników na wieżach. Pomimo że wygrałem turniej i nawet zainkasowałem zwycięską nagrodę to na wieży PVP było że to przeciwnik wygrał.Czy ktoś tu może prowadzi terapie szokową?
 

DeletedUser

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

też miałem tak z wieżą pvp,wygrałem ją a wieża pokazuje że byłem drugi a nie pierwszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

adim66 a dostałeś medale? Bo niby jestem pierwsza w turnieju ale jednak pokazuje mnie jako drugą i liczba punktów się nie zmienia. I ciekawi mnie czy dostane te medale czy nie...?
 

DeletedUser

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

tak dostałem tylko nie wiem bo zapomniałem sprawdzić przed końcem czasu czy dostałem za 1 czy 2 miejsce.

teraz właśnie looknąlem i także w epoce żelaza pomimo że u góry jestem aktualnym mistrzem to w rozliczeniu jestem dopiero na 6 miejscu czyli 0 medali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser401

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

Potwierdzam wystąpienie błędu dotyczącego zresetowania misji. Jest to trochę uciążliwe.
|
Co do zacinania się, to polecam grać w nocy. Spostrzegłem iż lepiej działa, a i mniej się zwiesza, choć błędów wewnętrznych się pozbyć nie da.
|
adim66 - turniej się zakończył, więc otrzymałeś medale. A kolejna runda zaczyna się od zera, więc jeśli nawet w poprzednim turnieju miałeś pozycję mistrza, to punkty zdobyte znikają dając w zamian medale za pozycję. Przeto nie jest to błąd, lecz zasada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser475

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

Zawsze sprawdzajcie czas końca turniejów. Jak się kończą wszystko jest zerowane. Medale wędrują do zwyciezców i w nowej edycji czas zaczynać od nowa!
 

DeletedUser

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

tabela z wież pokazuje zły rozdział medali z ostatnio zakończonej edycji ale właściwego mistrza przy tym.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: kilka powodów dlaczego wolałbym aby nie było ostatniej aktualizac

Temat bardziej pasuje do dyskusji, więc przenoszę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry