Kasacja postów

  • Rozpoczynający wątek TODAKO
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dlaczego został skasowany wczorajszy temat mojej córki?

- - - Zaktualizowano - - -

No tak, napisała prawdę.... I ostrzeżenie dostała!
 

DeletedUser8110

Guest
Jeśli dostała ostrzeżenie, to na pewno była w nim podana przyczyna skasowania postu :)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli dostała ostrzeżenie, to na pewno była w nim podana przyczyna skasowania postu :)
Oczywiście. 50 zdań Was nie dotyczyło ale 1-dno (czytaj:support) niestety skrytykowało Waszą pracę, jakże zacnej ekipy. Aby córka się nie męczyła i ponownie nie siedziała pół godziny nad postem, proszę byście przesłali treść skasowanego postu na Jej e-mail/PW. Kim jest moja córka wie całe FoE, a zwłaszcza support więc to prosty temat - jak nie wiecie (co będzie paradoksem na skalę.... to macie moje dane, prawda?).

A dla reszty czytających ja daję info - skrytykujcie (teraz padacie na kolana) "Jaśnie Wielmożny) 'Support' to także Wasze posty polecą w nicość. Tak to jest. PRL nie zginął w 1989 (dzieci z 'Supportu' były w przedszkolu prawda czy jeszcze się nie urodziły?), UBecja czuwa.

Zgodnie z tradycją, Support z Milicją :[ POCZEKAM NA WASZE SPOTKANIE W REALU, WTEDY POROZMAWIAMY.... Face to face....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Zasady forum są jasne:
7. Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu.

Jak najbardziej zachęcamy do przybycia na kolejne spotkanie społeczności FoE :) Może w tym roku z Twojego miejsca zamieszkania będzie bliżej niż w zeszłym.
Zamykam, bo nie ma tu nad czym dyskutować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry