[Gildie] Karencja po opuszczeniu GILDI v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12524
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym aby karencja 7 dniowa rosła dynamicznie?


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser12524

Guest
Karencja po opuszczeniu GILDI V2
Witajcie.

Dużo osób denerwuje fakt, że wszyscy w tej grze strasznie kombinują jak tylko mogą by być najlepszym, mieć najwięcej punktów PvP, a obsługa FoE nie może uszczelnić tego systemu. Zauważyłem, że problemy nasiliły się po wprowadzeniu GvG i wcale nie ustały po wprowadzeniu karencji 7 dni na powrót do swojej gildii.

Gildie klony, to zmora w GvG 2 a nawet czasami 3 klony zakładane tylko po to aby sobie wzajemnie nabijać wieże PvP.
Rozbijać niskim kosztem surowców zdobyte sektory w GvG przez uczciwe gildie (są takie które cały czas graja uczciwie)
Użytkownicy Spadochroniarze którzy nawet teraz gdy jest karencji 7 dni nadal robią co im się żywnie podoba

Jakie mam na to pomysł?

Otóż wprowadzić CZAS karencji ale z przyrostem geometrycznym 7 dniowy, przez jaki gracz po opuszczeniu gildii nie wrócić do swojej pierwotnej, aktualnie karencja wynosi tylko 7 dni. Moja propozycja to 7 dni za pierwszym razem, a za każdym następnym czas karencji zwiększa się o kolejne 7 dni na powrót do pierwotnej gildii.

Jak będzie to działać? J
Jestem członkiem gildii XXX, z powodów walk GvG opuszczam gildie i dołączam do YYY i aby wrócić do swojej pierwotnej muszę odczekać 7 dni aby otrzymać/zaakceptować zaproszenie. To koniec po powrocie znowu nadarza się okazja aby zrobić kuku innej gildii małym kosztem w GvG oraz nabijać sztucznie wieże PvP znowu opuszczam gildie XXX i walczę w tym razem w ZZZ lub w YYY tym razem moja karencja na powrót do gildii XXX będzie wynosiła już 14 dni i tak dalej myślę ze to bardzo skutecznie ukróci wszelkie kombinacje i tworzenie wielu klonów i nie tylko to...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
Wojna i uczciwość zaiste zestawienie szatańskie.

A dla czego nie pójść krok dalej? I całkowicie zabronić powrotu do gildii?

Reasumując zdecydowanie NIE
 

DeletedUser13596

Guest
Beznadziejny, żeby nie powiedzieć gorzej, pomysł, kolejne mieszanie które nic nie zmieni... Kolejne biurokratyczne farmazony. Na likwidację nabijania punktów - wystarczy przywrócić konieczność posiadania armii na zakładanie oblężeń. Banalne, a jakże skuteczne...
 

DeletedUser5506

Guest
Beznadziejny, żeby nie powiedzieć gorzej, pomysł, kolejne mieszanie które nic nie zmieni... Kolejne biurokratyczne farmazony. Na likwidację nabijania punktów - wystarczy przywrócić konieczność posiadania armii na zakładanie oblężeń. Banalne, a jakże skuteczne...

A jakze skromnie powiedziane o swoim pomysle ;D
 

DeletedUser13596

Guest
A jakze skromnie powiedziane o swoim pomysle ;D

Bo mam już dość pseudopomysłów które i tak nic nie dadzą. Choćby był całkowity i dożywotni zakaz powrotu do gildii z której raz się wyleciało to i tak będzie nabijanie dopóki nie przywróci się armii na zakładanie oblężeń.
 

chudya

Hrabia
Beznadziejny, żeby nie powiedzieć gorzej, pomysł, kolejne mieszanie które nic nie zmieni... Kolejne biurokratyczne farmazony. Na likwidację nabijania punktów - wystarczy przywrócić konieczność posiadania armii na zakładanie oblężeń. Banalne, a jakże skuteczne...

100% racji, efekt będzie natychmiastowy.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Beznadziejny, żeby nie powiedzieć gorzej, pomysł, kolejne mieszanie które nic nie zmieni... Kolejne biurokratyczne farmazony. Na likwidację nabijania punktów - wystarczy przywrócić konieczność posiadania armii na zakładanie oblężeń. Banalne, a jakże skuteczne...

Także się z tym zgadzam :) Wprowadzenie oblężeń tylko za surowce pomogło w tym procederze zamiast zrobić mu chociażby odrobinę przeciwdziałać.
 

DeletedUser3876

Guest
Także się z tym zgadzam :) Wprowadzenie oblężeń tylko za surowce pomogło w tym procederze zamiast zrobić mu chociażby odrobinę przeciwdziałać.

A mi podoba się pomysł w poście Roscoe.
Pomysł autora łatwo było by zniwelować. Piszesz o przedłużaniu o tydzień powrotu do macierzystej (czyli poprzedniej).
Na to też znalazły by się sposoby np wejście w międzyczasie do jakiejś trzeciej gildii i nawrót do macierzystej. W końcu jak miałby działać algorytm? Albo wychodząc z macierzystej X do innej Y, wychodząc z Y założyć własną Z i z niej do X...
Niestety, na NIE.
 

DeletedUser3255

Guest
Beznadziejny, żeby nie powiedzieć gorzej, pomysł, kolejne mieszanie które nic nie zmieni... Kolejne biurokratyczne farmazony. Na likwidację nabijania punktów - wystarczy przywrócić konieczność posiadania armii na zakładanie oblężeń. Banalne, a jakże skuteczne...
300% racji :) - miałem już nie pisać na forum (ze względu na cenzurę) ...ale złamałem się po namowach znajomego :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Na to też znalazły by się sposoby np wejście w międzyczasie do jakiejś trzeciej gildii i nawrót do macierzystej. W końcu jak miałby działać algorytm? Albo wychodząc z macierzystej X do innej Y, wychodząc z Y założyć własną Z i z niej do X...
Niestety, na NIE.
Licznik powinien być przypisany do danych gildii a nie gracza (czas odejścia, ilość przystąpień do gildii).
Nadal NIE.
 

DeletedUser4259

Guest
przecież już nie raz i nie dwa było powiedziane, że możliwość założenia oblężenia bez posiadania armii, to kolosalna pomyłka

- - - Zaktualizowano - - -

aha, żeby nie być gołosłownym... skąd to mam?:

thtfhv.jpg


uu5itv.jpg

- - - Zaktualizowano - - -

a! i z nudów zacząłem tutaj:

e2des1.jpg
 
Do góry