Kapitan i zielony znacznik

Status
Zamknięty.

kasia2389

Arcyksiążę
W wersji 1.60 wprowadzono poprawkę:
Po odświeżeniu gry, znikał zielony znacznik oznaczający możliwość odebrania skrzyni Poszukiwacza Skarbów.

Czy też macie problem z tym zielonym dymkiem?
Pojawia się po restarcie, ale tylko pod warunkiem, że można płynąc dalej,

z.png

jeśli dalsze odkrywanie nie jest możliwe dymek się nie pojawia

bez.png


A przecież jest to "zielony znacznik oznaczający możliwość odebrania skrzyni Poszukiwacza Skarbów" a nie znacznik możliwości dalszego odkrywania.
 

bartekmod

Książę
działa tak jak piszesz - świeci tylko jak można płynąć dalej - i taki był zamysł ponieważ Gracze niebiorący udziału w wyprawach kapitańskich skarżyli się na ciągle świecący zielony dymek z którego nie chcieli korzystać, obecnie nie jest u nich wyświetlany i są oni zadowoleni - takie działanie nie jest błędem, jest to celowe

Zdaje się że to rozwiązanie (za moją sugestią i propozycją - nieskromnie się chwaląc) było wprowadzone już wcześniej, nie wiem jakie były błędy bo ich nie doświadczałem więc nie wiem dokładnie co było zmieniane bądź poprawiane w wersji konkretnie 1.60 i czy naprawiło to w 100% usterkę

natomiast odnoście tego, że pojawia się po restarcie?
jeżeli podróż trwa i kończy się podczas gdy jesteś online to nie wyskakuje Ci ten dymek? to jest to najprawdopodobniej błąd, wtedy chyba należałoby zgłosić to do supportu
 

kasia2389

Arcyksiążę
Bez sensu, wylano dziecko z kąpielą.

Oczywiście, że się pojawia.

Przecież to jest proste, jak nie ma paczki do odebranie to nie ma dymku, pojawia się paczka do odebrania to jest.
A tylko po pierwszych tych na 5 minut poszukiwaniach niech po godzinie znacznik znika.
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Nie ma w tym nic dziwnego, przez te pół roku nie grałem.

Albo po kliknięciu na kapitana znacznik znika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry