Kalkulator do gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16798
  • Data rozpoczęcia

Czy narzędzia tego typu są dla Was przydatne?


  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser5256

Guest
Przyda by się kalkulator co uwzględnia bonus z Arki w wysokolevelowych Perłach zgarnia się 1. i 2. miejsce tylko na piechotę trzeba liczyć ile samemu wrzucić żeby ktos kto ma 80% bonus zgarnął 1 miejsce.
 

Solshine

Baron
Cześć, gram od stycznia, w ogóle nie słyszałam o tym narzędziu, a jest przydatne, dzięki :)
Byłoby idealne, gdyby można było zmienić pożądane miejsce z pierwszego - jedynego dostępnego - na dowolne inne.
 

DeletedUser16027

Guest
Przypadkiem, zupełnie czytam twój temat. Super robota, ale :) zazwyczaj gram na fonie i brak responsywnej templatki trochę dręczy.
Brak ci pozycjonera tematu i nie w tej formie. Rozumiem że subdomena jest darmowa ale nie tędy droga.
Jak osiągniesz milion wejść i dostaniesz propozycję sprzedania pomysłu to d.... blada w tej domenie, bo jest twoja imienna.
Nie pisz ciągle że lipa z wejściami tylko coś z tym zrób. Znasz się na php ale stronę zrobiłeś mega minimalistyczną. Nie masz propozycji dla fanów gry, brak widgetu na ich strony www. Na samej reklamie google nie zarobisz, a na razie taki przedstawiasz plan. Tylko na bana i zamknięcie konta zapracujesz.
Moduł do cms-ów opracuj, ale tak aby ruch cię nie omijał.
Wykonaj inne dodatki do gry.
Napisz do mnie na mazwal.pl może razem coś zrobimy w temacie, o spotkanie też nie będzie trudno :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9526

Guest
zajrzałem z ciekawości, ale ja takie proste wyliczenia matematyczne to robię w pamięci - żeby to wyliczyć trzeba tylko odejmować, dodawać i podzielić przez 2 - to zbyt proste wyliczenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry