Kajucha przyszła się przywitać.

  • Rozpoczynający wątek Kajucha
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dzień dobry (od tego chyba wypada),

Jestem Kajucha i mam 21 lat. W FOE zaczęłam grać w zeszłym roku, bo zobaczyłam reklamę w telewizji. Przeraża mnie to, bo w ogóle nie oglądam telewizji, a jednak jakaś tam pojedyncza reklama przypadkiem ujrzana podczas wizyty u znajomego namówiła mnie do wejścia na grę. Tak mi się spodobało, że aż musiałam zostać :). Mój facet jak zobaczył w co gram, postanowił dołączyć i tak sobie teraz gramy razem.

Raczej nigdy nie grałam w gry przeglądarkowe, Plemiona szybko mnie znudziły, The Settlers też. Wolę sobie posiekać dobrym Wiedźminem lub podziwiać widoczki na Syberii, ale w pewnym sensie brakowało mi... Towarzystwa, rozwoju, gildii :D. A osobiście to pracuję w bibliotece, piszę książki i uprawiam malarstwo.

Pozdrawiam :).
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Witam na forum :)

Piszesz książki? A w okolicach jakiego gatunku? Fantastyka, kryminał...? ;)
 

DeletedUser

Guest
Fantastyka z zalążkami kryminałowymi :p.
W dzisiejszych czasach tajemnice i zbrodnie chodzą za człowiekiem jak cień, więc nie obchodzi się i bez tego nawet w świecie fantasy.
 

DeletedUser8110

Guest
Witamy, witamy :)
Eh marzyła mi się kiedyś praca w bibliotece... Ale obawiam się, że szybko by mnie wywalili jakbym tylko siedziała i czytała zamiast pracować :D
 

DeletedUser

Guest
A nie jest tak tragicznie :p. Jak nie ma ludzi to pozwalają czytać :).
 

DeletedUser3876

Guest
Wszystko mi się podobało do momentu jak wspomniałaś o facecie :haha: ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Witamy, witamy :)
Eh marzyła mi się kiedyś praca w bibliotece... Ale obawiam się, że szybko by mnie wywalili jakbym tylko siedziała i czytała zamiast pracować :D

Nie Ciebie jedną, też nie mógłbym pracować w bibliotece bo lubię czytać :D
Czy to Stephena Kinga czy Martina Cole, obojętnie :D
 

DeletedUser

Guest
Oj no nie czepiajcie się już tego faceta :p. Życie dało - to wzięłam.

A co do książek to klasyki: King, Sapkowski, Kossakowska. Dodatkowo lubię sobie wyławiać czasem takie oryginały jak Bishop, Mann jako Huntinghton albo Nix. Tych ostatnich raczej mało kto zna (z osób z którymi do tej pory o fantastyce próbowałam rozmawiać), ale byłabym bardzo pocieszona, gdyby chociaż tu ktoś się taki znalazł :). A z kryminałów to jeszcze żaden autor nie zwalił mnie z nóg. Czytałam, podobało się, ale nie na tyle żeby zapamiętać nazwiska.
Ktoś mi coś poleci?
 

DeletedUser3220

Guest
Robin Hobb, Trudi Canavan :p To tak jeśli o mnie chodzi z tego, co nie napisałaś jeszcze ;)
 

DeletedUser

Guest
Ahh... A już myślałem, że to jakaś miłość :haha:

Mówią: "Jak dają to bierz" ale już się przywiązałam i porzucać nie mam zamiaru :p.

A co do Agaty - to oczywiście przeczytam. W bibliotece mi nie zabraknie książek i autorów do odkrywania. Jakby mnie któryś poraził to nie omieszkam polecić :p.
 
Do góry