Jednostki z przyszłych epok - jak?

korosh

Baronet
Przy walkach pvp gracz z epoki jutra ma armię złożoną z oceanicznej przyszłości. Kiedyś już o to pytałem i dostałem odpowiedź, że czasem można wygrać jednostki z przyszłości. Ale tu nie chodzi o jedną jednostkę, cała armia jest z tej epoki. Pomijając już fakt że jest to nie fair, bo chcę walczyć z kimś na swoim poziomie, a na dzień dobry dostaję taki łomot, że uciekam ze stratą większości jednostek ze względu na kolejność ruchu, to może ktoś jest mi w stanie dokładnie opisać jak taką armię zdobyć i wystawić żeby była pod fałszywą nazwą epoki w pvp? Bo ja do tej pory żadnego takiego eventu nie spotkałem który by na to pozwalał.
 

leniwy

Rycerz
że jest to nie fair
Nie jest nie fair bo też możesz takie jednostki mieć.
foe jutro.jpg
Musisz robić mapę do przodu i zadania które będą się pojawiać.
Tutaj masz spis zadań i nagrody jakie z nich dostaniesz, w tym jednostki z wyższych epok.
https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Story_Quests
Nie jest to jednak tak, że da się to zrobić bez końca. W pewnym momencie pojawia się zadanie którego nie wykonasz nie będąc w epoce z którego ono jest.
 

Jake Long

Baron
Są gracze będący w postępie i mający wojsko z oceanu. Polecam zagłębić się w internecie jak to zrobić, bo te zadania z linii głównej trzeba robić wyjątkowo dokładnie żeby do takich jednostek uzyskać dostęp tak wcześnie.
 

leniwy

Rycerz
Są gracze będący w postępie i mający wojsko z oceanu.
Nie ma takiej możliwości, blokuje zadanie opracowania taktyki drużynowej i operacji specjalnych które są na końcu postmodernizmu. Właściwie od współczesności można mieć ocean.
te zadania z linii głównej trzeba robić wyjątkowo dokładnie
Tu jest większy problem. W tych zadaniach jest dużo opracowań technologii i jak wcześniej nie zostawisz sobie ich na drzewku to daleko nie zajdziesz.
 

korosh

Baronet
Nie jest nie fair bo też możesz takie jednostki mieć.

Musisz robić mapę do przodu i zadania które będą się pojawiać.
Tutaj masz spis zadań i nagrody jakie z nich dostaniesz, w tym jednostki z wyższych epok.
https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Story_Quests
Nie jest to jednak tak, że da się to zrobić bez końca. W pewnym momencie pojawia się zadanie którego nie wykonasz nie będąc w epoce z którego ono jest.
Wielkie dzięki :)
 

korosh

Baronet
Są gracze będący w postępie i mający wojsko z oceanu. Polecam zagłębić się w internecie jak to zrobić, bo te zadania z linii głównej trzeba robić wyjątkowo dokładnie żeby do takich jednostek uzyskać dostęp tak wcześnie.
Co to znaczy wyjątkowo dokładnie? Przecież zadań z linii głównej nie da się przeskoczyć, ani wykonać w części.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Co to znaczy wyjątkowo dokładnie? Przecież zadań z linii głównej nie da się przeskoczyć, ani wykonać w części.
Ehhh

Czasem masz zadanie "zbadaj technologie"
w drzewku badań jest wiele - ślepych technologii, których nie trzeba badać tu i teraz. One i tak nie dają nic wartościowego więc mogą leżeć.

Potem dzięki temu możesz z EP robić zadania aż to zadań z epoki oceanu - i dlatego nagrody dostajesz z oceanu.

W grze jest tylko kilka "bloków" zadań
w PM jest takie zadanie - zbadaj technologie XY - tylko będąc w PM możesz to zrobić. Oraz w Oceanie - wyprodukuj X czegoś z oceanu.
Dlatego, od jutra (tu nie dam głowy, na pewno od EP) do Oceanu jesteś w stanie zrobić zadania w jednej epoce.
 

Gozur

Wójt
Polecam zagłębić się w internecie jak to zrobić, bo te zadania z linii głównej trzeba robić wyjątkowo dokładnie żeby do takich jednostek uzyskać dostęp tak wcześnie.
Musisz robić mapę do przodu i zadania które będą się pojawiać.
Czyli twierdzicie, że robiąc zadania "do przodu" da się np. w modernizmie mieć jednostki z oceanicznej.
W takim razie jak wejdzie nowa epoka nazwijmy ją (zgodnie z sugestią z jednego tematu na tym forum ) "czarna dziura" to będąc na w jutrze mogę zrobić zadania i mieć jednostki z czarnej dziury.
Proszę o wyjaśnienie w jaki sposób można "przeskoczyć " zadania takie jak mam obecnie:
"Zbuduj 2 stocznie" - jest to zadanie, które wymaga opracowania konkretnej technologii, z epoki oceanicznej przyszłości, i co najlepsze nie da się tego "przeskoczyć. Wystarczy 3-4 takie zadania i nie da się przejsć do "zdobywania wojsk z wyższej epoki".
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czyli twierdzicie, że robiąc zadania "do przodu" da się np. w modernizmie mieć jednostki z oceanicznej.
W takim razie jak wejdzie nowa epoka nazwijmy ją (zgodnie z sugestią z jednego tematu na tym forum ) "czarna dziura" to będąc na w jutrze mogę zrobić zadania i mieć jednostki z czarnej dziury.
Proszę o wyjaśnienie w jaki sposób można "przeskoczyć " zadania takie jak mam obecnie:
"Zbuduj 2 stocznie" - jest to zadanie, które wymaga opracowania konkretnej technologii, z epoki oceanicznej przyszłości, i co najlepsze nie da się tego "przeskoczyć. Wystarczy 3-4 takie zadania i nie da się przejsć do "zdobywania wojsk z wyższej epoki".
Nie wszędzie się da
jest kilka bloków. w PM, w Oceanie,
potem blok jest w każdej epoce i nie da się zdobywać nic z następnych epok
 

leniwy

Rycerz
Czyli twierdzicie, że robiąc zadania "do przodu" da się np. w modernizmie mieć jednostki z oceanicznej.
Ale czytasz, czy tylko obrazki oglądasz?
Nie ma takiej możliwości, blokuje zadanie opracowania taktyki drużynowej i operacji specjalnych które są na końcu postmodernizmu. Właściwie od współczesności można mieć ocean.
Jednostki z wyższych epok można mieć od jesieni, w przemyśle można dostać championa z postmodernizmu i to jest pierwszy większy przeskok, we współczesności do oceanu. Tyle, że to było przydatne kiedyś, teraz przy tylko budynkach ewentowych z atakiem to tylko sztuka dla sztuki.
 
Ostatnia edycja:

Jake Long

Baron
Nie ma takiej możliwości, blokuje zadanie opracowania taktyki drużynowej i operacji specjalnych które są na końcu postmodernizmu. Właściwie od współczesności można mieć ocean.

Tu jest większy problem. W tych zadaniach jest dużo opracowań technologii i jak wcześniej nie zostawisz sobie ich na drzewku to daleko nie zajdziesz.
To bardzo ciekawe, bo ja tu na filmie widzę wojsko z ocenu u gracza będącego w... Przemyśle. Walczącego na żelazo. Robiącego opór >151, co jest najwyższym oporem pod względem premii punktów procentowych na polach.

Czyli twierdzicie, że robiąc zadania "do przodu" da się np. w modernizmie mieć jednostki z oceanicznej.
W takim razie jak wejdzie nowa epoka nazwijmy ją (zgodnie z sugestią z jednego tematu na tym forum ) "czarna dziura" to będąc na w jutrze mogę zrobić zadania i mieć jednostki z czarnej dziury.
Proszę o wyjaśnienie w jaki sposób można "przeskoczyć " zadania takie jak mam obecnie:
"Zbuduj 2 stocznie" - jest to zadanie, które wymaga opracowania konkretnej technologii, z epoki oceanicznej przyszłości, i co najlepsze nie da się tego "przeskoczyć. Wystarczy 3-4 takie zadania i nie da się przejsć do "zdobywania wojsk z wyższej epoki".
W języku polskim takiego dogłębnego poradnika nie widziałem. Z resztą, rzadko kiedy w ogóle zagłębiam się w cokolwiek po polsku. Ale proszę:
https://forum.us.forgeofempires.com/index.php?threads/higher-age-units-guide-v2-11.37109/
Jest to tu dokładnie wyjaśnione.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Faktycznie jest jedna możliwość, wyjątkowo skomplikowana by dojść do wojska z oceanu

nie do końca rozumiem w jaki sposób obchodzone jest to zadanie blokujące w PM - że niby mapą trzeba tylko konkretne sektory robić i jakas tam dziwna kolejność.
Zawsze mi się wydawało, że jest tylko jedna linia zadań głównych
 
Do góry