[Jednostki] Jednostki uniwersalne

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz na taki pomysł?

  • Tak

    Głosy: 3 50,0%
  • Nie

    Głosy: 2 33,3%
  • Dopracowane przez Inno tak

    Głosy: 1 16,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6

DeletedUser

Guest
Witam.
Nie wiem czemu temat z Nawiedzonym Dworem jest zamknięty? Padła przecież opcja Zrobienia go w 2015r.:?
Podaje link do tematu:
http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=8973&page=3

Ale do rzeczy!!
Proponuje aby zrobić szóstą jednostkę "Uniwersalną" :]
Budynek będzie się odblokowywało w menu budowy za ileś PR. Nie będzie on obowiązkowy ;), kto chce może go odblokować, a jeśli nie, to nie wpłynie to na rozgrywkę :haha:.
Nie będą one miały bonusu na inne jednostki, jak i odwrotnie inne na Uniwersalne. Terenowe może to już nie ode mnie zależy.

Np. w Ep. Żelaza będzie to rydwan. Jest on trochę spowiązany z artylerią (bo jest z drewna itp.), trochę z szybkimi (bo ma konie i się porusza szybko) i z łucznikami (bo na rydwanach byli zazwyczaj łucznicy i strzelali).

Nie zapędzam się daleko z obmyśleniami: ile Hp, ile Ataku, ponieważ
1. To Inno ustala.
2. W razie czego nie chcę się nie potrzebnie opisać.

Mam nadzieję, że pomysł się spodoba :haha: :D
 

DeletedUser4259

Guest
[...] Mam nadzieję, że pomysł się spodoba :haha: :D

pomysł bardzo się podoba, a jakże
zwłaszcza rydwan, bo do napędu potrzebuje tylko tego, co rośnie (plus czasami kostki cukru)

rozumiem, że jego uniwersalność ma polegać na tym, że będzie po trochu "wszystkim" - więc powinien albo posiadać "wszystkie" bonusy, albo żadnego... jeżeli wszystkie, to będzie nizniszczalny, jeżeli żadnego, to... to kto tego będzie używał? no chyba że tylko w czasie defilad :?
 

DeletedUser3220

Guest
pomysł bardzo się podoba, a jakże
zwłaszcza rydwan, bo do napędu potrzebuje tylko tego, co rośnie (plus czasami kostki cukru)

rozumiem, że jego uniwersalność ma polegać na tym, że będzie po trochu "wszystkim" - więc powinien albo posiadać "wszystkie" bonusy, albo żadnego... jeżeli wszystkie, to będzie nizniszczalny, jeżeli żadnego, to... to kto tego będzie używał? no chyba że tylko w czasie defilad :?

A może losowe dwa bonusy spośród wszystkich jednostek w tej Epoce?
 

DeletedUser

Guest
Temat dotyczył 2014, więc został zamknięty. Jeżeli ma dotyczyć 2015, załóż nowy temat ;)
Oki się robi :D

rozumiem, że jego uniwersalność ma polegać na tym, że będzie po trochu "wszystkim" - więc powinien albo posiadać "wszystkie" bonusy, albo żadnego... jeżeli wszystkie, to będzie nizniszczalny, jeżeli żadnego, to... to kto tego będzie używał? no chyba że tylko w czasie defilad :?
Dlatego powinno mu się dać dużo ataku i obrony, a bonusów nie, chyba, że terenowe ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
*Nowa epoka, zmiana już istniejących epok, nowa jednostka - czyli napiszmy grę od nowa.
Pomysły zmieniające założenia gry, wymagające dużych modyfikacji lub znacznie wpływające na elementy już istniejące mają małe szanse na wprowadzenie. Kolejność i wstępny zarys nowych epok są już przez twórców gry zaplanowane.

Hmm... tak ;)
 
Do góry