Jakie macie telefony?

  • Rozpoczynający wątek Buka123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
System jest istotną rzeczą, jeżeli chcesz określić jakie masz wymagania w stosunku do telefonu.
Dokładnie :) To tak samo jak ma się komputer przenośny czy stacjonarny gdzie wiadomym jest, że nie kupimy systemu, który w zupełności jest nam nie potrzebny w przypadku wyboru między Home Edition, a Enterprise, który jest droższy lecz z ich funkcji korzystać i tak nie będziemy :p
 

DeletedUser625

Guest
A ja ostatnio sobie nabyłem Samsung Galaxy S4, a co. Jak szaleć to szaleć. W salonie samsunga w arkadii był w całkiem sensownej cenie jak na nówkę sztukę.
 

DeletedUser

Guest
A ja ostatnio sobie nabyłem Samsung Galaxy S4, a co. Jak szaleć to szaleć. W salonie samsunga w arkadii był w całkiem sensownej cenie jak na nówkę sztukę.

No jestem ciekaw za ile szarpnąłeś tego S4, bo z tego co wiem w Salonach ceny są kosmicznie drogie i w dodatku hmmm w obecnej fazie bardzo szybkiego rozwoju technologi telekomunikacyjnej po prostu zakup nówki jest nieopłacalny bowiem za parę tygodni wyjdzie S5 i S4 traci w tym momencie na swej wartości ponad 50% :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
No jestem ciekaw za ile szarpnąłeś tego S4, bo z tego co wiem w Salonach ceny są kosmicznie drogie i w dodatku hmmm w obecnej fazie bardzo szybkiego rozwoju technologi telekomunikacyjnej po prostu zakup nówki jest nieopłacalny bowiem za parę tygodni wyjdzie S5 i S4 traci w tym momencie na swej wartości ponad 50% :p

Tiaa to samo miało być z s2, że jak wyjdzie s3 to cena spadnie o połowę, a się okazało że spadła jedynie gdzieś 15%.
Takie gadki są bezsensowne bo to czyste spekulacje.

Dla wiadomości: 50% z 2700 to 1350 czyli mniej niż teraz kosztuje s3 więc nie ma szans aby o tyle spadło.
Masz może przykład że coś popularnego spada o 50% jak wychodzi kolejna wersja?
 

DeletedUser625

Guest
No jestem ciekaw za ile szarpnąłeś tego S4, bo z tego co wiem w Salonach ceny są kosmicznie drogie i w dodatku hmmm w obecnej fazie bardzo szybkiego rozwoju technologi telekomunikacyjnej po prostu zakup nówki jest nieopłacalny bowiem za parę tygodni wyjdzie S5 i S4 traci w tym momencie na swej wartości ponad 50% :p

W salonie Samsunga w Centrum Handlowym Arkadia obecnie S2 kosztuje 900 złoty, S3 kosztuje 1500 zł, a S4 2200 zł. W porównaniu do tego ile chcą w salonie dajmy na to Orange bez umowy sam telefon S3 kosztuje 3500 zł, a S4 jeszcze nie widziałem, ale podejrzewam, że 5000 zł by chcieli. A co do tego że za tydzień wyjdzie S5 to nie masz racji. Pomiędzy 3, a 4 spory odstęp czasu był nie powiem, bo dokładnie nie wiem, ale minął chyba z rok.
 

DeletedUser

Guest
Tiaa to samo miało być z s2, że jak wyjdzie s3 to cena spadnie o połowę, a się okazało że spadła jedynie gdzieś 15%.
Takie gadki są bezsensowne bo to czyste spekulacje.

Dla wiadomości: 50% z 2700 to 1350 czyli mniej niż teraz kosztuje s3 więc nie ma szans aby o tyle spadło.
Masz może przykład że coś popularnego spada o 50% jak wychodzi kolejna wersja?

No faktycznie, pomyliłem się, bo dawno nie rozglądałem się za nowinkami i cenami. Dla mnie jednak nie przemawiają te wypasione komóry, którego strach wyciągnąć na ulicy, żeby przypadkiem po ryju nie dostać i telefonu za 2 koła nie stracić ^^ Ja jednak za tą kasę bym wolał tableta fajnego z którego jednak większy pożytek byłby niż ze smartfona :p

- - - Zaktualizowano - - -

W salonie Samsunga w Centrum Handlowym Arkadia obecnie S2 kosztuje 900 złoty, S3 kosztuje 1500 zł, a S4 2200 zł. W porównaniu do tego ile chcą w salonie dajmy na to Orange bez umowy sam telefon S3 kosztuje 3500 zł, a S4 jeszcze nie widziałem, ale podejrzewam, że 5000 zł by chcieli. A co do tego że za tydzień wyjdzie S5 to nie masz racji. Pomiędzy 3, a 4 spory odstęp czasu był nie powiem, bo dokładnie nie wiem, ale minął chyba z rok.

S4 w Plusie kosztuje ponad 2700 o ile mnie wzrok nie mylił :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
To S3 musiałeś widzieć, bo ja także w salonie plusa byłem i z 3200 widziałem 2 tygodnie temu. A poza tym smartfon to tak naprawdę tablet tylko trochę mniejszy i z funkcją dzwonienia, poza tym nie różni się niczym. :D

A co do dostania w ryj i kradzieży telefonu to równie dobrze mógłbyś dostać mając smartfona za 200 złoty, bo i takie są. Po prostu prawie się nie różnią i z daleka nie widać czy to za 5000 czy za 200. :D Ale teraz już tak na telefony się nie rzucają byle dresy noszą Galaxy 3 w kieszeni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wymieniłem swoją Nokię E52 na LG Optimus L9 i choć na początku podchodziłem do smartfonów z dystansem teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego :)
Stały dostęp do internetu i oglądanie filmów na ekranie IPS - to jest to :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zwykły prosty Samsung I5700. Telefon ma z założenia służyć do... dzwonienia :) A że przypadkiem Android, dobrze net śmiga itd to przy okazji...
 

DeletedUser

Guest
Huawei Ascend G300, nabyty w sierpniu 2012, już po miesiącu oddany do naprawy ze względu na uszkodzenie wejścia do słuchawek :p
System Android 4.0.3
Sieć Play, pakiet internetowy 1GB, brak zasięgu poza miejscem zamieszkania :p
 

DeletedUser

Guest
LG L3 Swift z Androidem, to mój pierwszy smartfon, którego mam od 2 miesięcy, więc nie narzekam, że jest dość słaby w porównaniu z bardziej zaawansowanymi modelami :D Do tej pory sądziłam, że telefony dotykowe są do niczego :D
 

DeletedUser55

Guest
porzuciłem smartfony na rzecz noki 206:) brak dotyku i wszelkiego rodzaju wodotrysków nadrabia czymś czego w smartfonach brakuje. Bateria przy dużej intensywności eksploatacji wytrzymuje mi koło tygodnia:)
 

DeletedUser388

Guest
Ostatnio (czyli jakieś 3-5 miesięcy temu) otrzymałem nowy telefon - HTC 8S by Windows Phone. Ale powiem, że trochę 'walnięty', bo jak chcę coś kupić (aplikację, grę, whatever), to muszę mieć konto Microsoft i zgodę od rodzica na pobieranie. :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11272

Guest
Samsung Galaxy Mini 2 z pękniętym digitizer'em od około 7 miesięcy i nadal nie zamierzam go naprawić ani zmienić telefonu ;p
 

DeletedUser

Guest
Posiadam Samsunga Galaxy S III, lecz częściej jako urządzenia mobilnego używam Asusa Nexusa 7 z 2013 roku, 4-rdzeniowy procesor i 2 GB Ramu to wiele jak na tablet i spokojnie każda aplikacja chodzi, nawet te najbardziej wymagające.
 

DeletedUser3220

Guest
Samsung Galaxy Ace 2. Póki co nie zamienię na nic innego :p
 

DeletedUser8507

Guest
Ja mam taką Nokię za czasów Piastów Nie wiem co to za link
nokia-6300-01.jpg
 

DeletedUser625

Guest
Zupełnie jak w najnowszej reklamie RTV Euro AGD. Smartfon, system: Android za 149 złotych (nie ma to jak szczegółowa reklama). Mogli chociaż powiedzieć jaki ten smartfon :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
SAMSUNG S5, S2, WAVE 3
Jeszcze jakiś chiński badziew imitujący S3 (mini?) na dwie karty bo swego czasu potrzebowałem.
Używam tylko pierwszego na codzień :)
 
Do góry