Jaki masz sprzęt ?

  • Rozpoczynający wątek Igul
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9945

Guest
Nie polecam Sony Asusu to te sprzed 5 lat a Samsung jest fajny nawet tani a podobno Dell jest najlepszy a skoro w 2 lata sie zepsuł a mój Asusu po 6 latach nie to znaczy że jednak się mylili.
Mam jeszcze Asusa z 2007 roku na FOE nim nie gram często ale jednak czasami Vista Intel Pentium Celeron 200 GB dysk i 2 GB Ram. A tak poważnie ile GB zużywa FOE jesli sie wchodzi codziennie bo mam internet tylko 6GB...??
 

DeletedUser

Guest
Ciężko tak mówić jednoznacznie. Nie ma produktu, który w 100% jego ilości psuje się w ciągu określonego czasu. Jak dobrze się dba o sprzęt i ma szczęście do dobrze wykonanej jednostki to każdy posłuży Ci wystarczająco długo a jak ma się pecha to nawet Posrshe Ci się zepsuje szybko ;)
Mój Dell juz prawie 5 lat bez awarii i problemów, kumpel ma samsunga jakiegoś zwykłego już 6 rok i też żyje. To zależy
 

DeletedUser7112

Guest
Air MacBook, Intel 2,16GHz,4GB RAM,GF320M, 256GB SSD, iOS SnowLeopard. - wczesniej Asus Lamborghini VX6, Win7 1,3GHz,4GBRAM,NVidia,320GB.
 

DeletedUser4257

Guest
Teraz będziecie ślinić się z zazdrości:
Procesor AMD 4.2 GHz
4 GB Ram
Karta grafiki Gainward GeForce 650ti boost
1000 GB dysku twardego
Komputer to PC.
Nieźle,nie?
Dane pisane z pamięci.Mogą być trochę niedokładne.
 

DeletedUser

Guest
Po tym, jak mój netbook zginął w powodzi z kubka, korzystam z potwornie starego stacjonarnego ;) Dysk 75 GB, 1 GB RAMu, na procesorach się zupełnie nie znam, ale możecie sobie wyobrazić jak ciężko jest na nim grać nawet w FoE :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jakoś mało i7... Czuje się wyjątkowa;)
Mój własny Asus i7, 4 gb RAM, Win7, 500gb dysk...
Mam jeszcze pc jednak trudno mi powiedzieć co w tej chwili ma w środku :haha:
 

DeletedUser388

Guest
Mój też niby dobry:

Procek: 3.3 GhZ (jakoś tak się pisze)
RAM: 4 GB
Grafika: Nvidia GeForce GT 240 1 GB
Dysk: 1 TB
System: Win 7 HP 64-bit

Ale np. długo się uruchamia, a przecież niedawno robiłem "czyszczenie" komputera - usunąłem zbędne gry i programy, a mimo to wciąż potrzeba 30s/1min, żeby odpalił. Ale zamykać, zamyka się bardzo szybko - 2-5s i dziękuje bardzo.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mój ostatnio próbuje odlecieć... Grzeje mi pokój, zapewne ma pełno syfu wiem ze traci się gwarancje po rozkręceniu ale jak mam iść do jełopów co go mi sprzedali to chyba jednak rozkręcę... P.S. z każdym problemem jakim pójdę tam z komputerem słyszę "czy postawiła pani system windows od nowa" pozdrawiam serdecznie jeden z Media Expertów sami experci postawienie systemu na pewno uleczy komputer mojej koleżanki skoro karta graficzna umarła na naszych oczach i ekran nie działa... Dodam ze miasto dalej w tej samej sieci bez problemu zabrali i w tydzień dali nowy lapek.
 

DeletedUser

Guest
Mój Acer ma procesor i5, 6 GB Ramu i kartę od Nvidii 540M, FoE spokojnie chodzi :D

@Natalia Jeśli zbyt mocno grzeje można myśleć o kupnie podstawki chłodzącej, mój osiągał spokojnie 90-100 stopni a po kupnie podstawki zszedł do około 60.
 
Do góry