Jaki masz sprzęt ?

  • Rozpoczynający wątek Igul
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie znalazłem takie tematu na forum, więc postanowiłem założyć.
Na jakim sprzęcie pracujesz? Jaki masz komputer? Jakie parametry? :)
 

DeletedUser314

Guest
Główny: i7-26k 4x3.4gHz, 8gB ddr3, GeForce GTS 450, Asus P8H61-M
Poboczny (mini): Celeron 1.5gHz, 256ram ...
Lap: P4 2 Ghz, 256ram ...

:)
Skoro zaczynasz temat również powinieneś się wypowiedzieć :)
 

DeletedUser

Guest
Jasne, z rozpędu zapomniałem podać :)
Stacjonarny z którego korzystam cały czas:
Procek: Amd phenom II x4 955 3,2 MHz
Ram: DDR3 8gb
Grafika: GeForce GTX 570
Płyta główna: ASUS Crosshair III Formula
Głośniki: Logitech z5500
Mysz: Saitek Cyborg R.A.T. 5
Monitor: DELL 2209wa 22"
Jestem z tego zestawu strasznie zadowolony, jak na razie wszystkie gry hulają na najwyższych wymaganiach :)

Mam jeszcze awaryjnie lapka. Używam go tylko jak padnie coś w stacjonarnym. Szczerze mówiąc to nic o nim nie wiem. Jedyne co mogę powiedzieć to, że jest z HP :)
 

DeletedUser1868

Guest
Też mam lapka HP, ale przy waszych stacjonarkach to on nawet nie stał :) więc parametrów nie podam :p Ważne, że FOE śmiga :)
 

DeletedUser314

Guest
W sumie laptop mój też jest w pewnym sensie HP ;p

Reszty sprzętu nie mam jakoś dobrego:
Głośniki Logitech X-530
Mysz, zwykła za 10pln, kiedyś miałem taką wyczesana z 20 przyciskami bezprzewodową itd, ale potem tylko denerwowała ;p, więc postawiłem na prostotę :)
Klawiatura, a4-tech wzorowana na applowej: mała, cienka, izolowane laptopowe przyciski, z pełnym układem :)
Monitor samsung 21" Led i jakieś tam Hapek

W gry to może gram raz na kilka miesięcy przez kilka godzin, i to w klasyki głównie więc nie powiem Ci jak to tutaj wygląda.

Ale dzięki nvidi i Cudą filmy konwertują się 2 razy szybciej niż normalnie.
A procka często ogranicza prędkość zapisu na dysk np :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Unpxre podaj mi model klawiatury, bo mnie zaciekawiłeś pisząc, że wzorowana na applowej:)
Też zawsze gustowałem w myszkach po 10zł 8> Jednak nadarzyła się okazja, żeby zdobyć RAT5 i nawet minuty się nie zastanawiałem. Teraz mogę ją zamienić jedynie na wyższy model. Myszka jest "bentleyem" wśród myszek. To samo mogę powiedzieć o głośnikach. Dźwięk jest czysty, nie ma żadnych zniekształceń, trzasków itp. na czym strasznie mi zależało przy zakupie, bo muzyka gra u mnie cały czas. Jestem mega zadowolony z całego sprzętu. Jedynie brakuje mi porządnej klawiatury, bo w tej chwili mam już nieco zużytego logitecha ultra x premium. Czekam na wiadomość z modelem tej klawiatury :)
 

DeletedUser314

Guest
@Igul
a4tech kv-300h
hire_39976_3.jpg


Jedyny jej wada to lekkość chodzenia przycisków, bo czasami jak mam rękę w spoczynku na niej to się naciska ;p

Trzeba być przyzwyczajonym żeby na niej pisać, kiedyś miałem podobna hamę, ale jej już nie produkują.
I nie wiem czy do gier ona by się sprawdziła, w każdym razie pisze się bardzo wygodnie, jak człowiek przyzwyczajony :)

http://cokupic.pl/produkt/A4-TECH-KV-300H-X-SLIM-USB
Poczytaj tez opinie, może doczytasz się jakieś dla Ciebie wady jakiej ja nie zauważam :)

- - - Zaktualizowano - - -



Co do myszek kiedyś miałem taka tzw "wypasioną", bo chciałem mieć skróty na niej itd, ale z wiekiem po prostu wszystkimi skrótami zarządzam z kombinacjami klawiatury.
A bezprzewodowość to jak dla mnie wada, podczas rozładowywania zaczyna się przycinać, oczywiście można zawsze w pora wymieniać aku.
No ale jak ją miałem to często grałem w rożne MMORPG, no i jak się chodziło na jakieś hunty to czasami przez kilka godzin trzeba było być gotowym na wszystko, a takie zacinanie mogło skończyć się śmiercią :( ;d
Tez kiedyś czytałem że czas reakcji się zwiększa w takiej myszce co w strzelankach itp może mieć znaczenie ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czy ta klawiatura jest faktycznie głośna? Poczytałem trochę opinii i kilka osób o tym pisało:p
 

DeletedUser314

Guest
Czy ta klawiatura jest faktycznie głośna? Poczytałem trochę opinii i kilka osób o tym pisało:p

W laptopie mam cichszą ale nie jest jakoś głośna mi w każdym razie to nie przeszkadza w niczym :)
W sumie gdy procek się wkręci to nawet wentylatory ją zagłuszają albo muzyka ;p
 

DeletedUser2097

Guest
Nie mam czym się chwalić: stacjonarny, win xp
RAM 1,87 GB,
procesor o taktowaniu 1,81 GHZ, AMD Sempton[tm] Processor 3000+ .
Monitor Samsung 17 calowy z lampą kineskopową, myszka USB przewodowa Microsoft, klawiatura SilverCrest bezprzewodowa z czujnikiem USB.Klawiatura na baterie.
Także mój sprzęt nie wymiata.
 

DeletedUser4682

Guest
Procek: AMD Duron 1,3 GHz
Ram: 640 MB
Karta Graf. : NVIDIA RIVA TNT2 (32 MB)
Zasilacz: Fortron 350W
I gram w BF 3 na najlepszej grafie, 160+ FPS ; >
 

DeletedUser14

Guest
Procesor: AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor, 3000 MHz, Rdzenie: 4, Procesory logiczne: 4
Ram: 4GB
Grafika: NVIDIA GeForce GTS 450
2 monitory(Samsung i LG Flatron)
 

DeletedUser

Guest
a mój złomek:
procesor AMD Athlon X3 455
ram 2gb
monitor 19-sto calowy samsung
myszka microsoft Comfort Mouse 4500
grafika nie działa z sterownikami (prawie tak jak by jej nie było, ale gry typu FoE czy Heroes III działaja), niedługo kupuję nowa
 

DeletedUser9945

Guest
Na jakim sprzęcie gramy

Zaczynam
mój sprzęt to laptop Samsung kupiony w styczniu Procesor Intel Core i5 system Windows 8 co tam jeszcze ważne....1 TB dysk, pamięć RAM 4 GB
a i tak foe dla baterii to koszmar
 

DeletedUser9945

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
Ja tam problemów z ekranem nie mam, a laptop 2 lata ma już, jedynie na początku mi się płyta główna spalił, bo okazuje się, że nie można go trzymać na nogach, ani na żadnych miękkich powierzchniach tylko trzeba mieć podkładkę twardą, najlepiej chłodzącą, bo laptop szybko się przegrzewa.
Ogólnie Sony Vaio jest dobry, ale dla niewymagających użytkowników, a ja potrzebuję komputera do grafiki, czego niestety Sony Vaio zapewnić nie może, gry zaawansowane graficznie też nie mogą się płynnością pochwalić.
Ale na razie nie mogę pozwolić sobie na taki wydatek, bo tak ze 4 tys przynajmniej muszę wyłożyć, żeby kupić zadowalający sprzęt.
No i cóż muszę sobie nazbierać jakoś :)
 

DeletedUser

Guest
No to ja się wyspowiadam z czego klikam. Mój laptop ma już 4 latka ale jeszcze daje rade :p (co prawda prosi się o solidny format już od jakiegoś czasu, ale nie miałem kiedy tego zrobić). No i planuje też zmienić w końcu vistę na win 7 :D (z 8 miałem styczność ale nie podoba mi się to co zrobił microsoft). Co do szczegółów: Dell Studio XPS 1640, Intel Core 2 Duo 2.67 GHz, 4 GB RAM, 16" ekran full HD, grafika - Radeon HD 4670. Kompa sprowadziłem z USA (opłacalna różnica w cenie) :p
 

DeletedUser1868

Guest
ASUS R500V,Intel Core i5 3210M 2.5 GHz, 3.1 GHz Turbo 3Mb Cache, 4Gb ramu, karta GeForce Gt610M 2Gb, dysk 750 Gb, Win 8 64 bit.
 

DeletedUser9661

Guest
Intel Core i5-2400 3,1 GHZ 4 rdzeń, 4 GB RAM, GeForce GTX 550 Ti 1 GB, 1 TB dysk, Windows XP
 

DeletedUser

Guest
i5-3330 64 bit CPU 3.2 GHz, 32 GB ram, monitor 25 cali, hd 500 GB + 1 TB, se7en
 

DeletedUser

Guest
Procesor: Intel Core i7-860 : 3Ghz x 4 rdzenie
Chłodzenie CPU: Thermallight Macho HR-02 rev. 2.0 + pasta Zalman STG-2
RAM: 12 GB DDR3
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTS450 1GB GDDR5 ver. OC2 (GPU 930Mhz)
Płyta główna: Gigabyte P55-UD4
Karta dźwiękowa: Asus Xonar D1
Zasilacz: OCZ Stealth x Stream II SLI 700W
Obudowa: Zalman Z9-U3 (przedni panel z USB 3.0)
DYSK: 1,5 TB + 1 TB = 2,5 TB
 

DeletedUser

Guest
Do niedzieli grałem na laptopie marki DELL z 2.64 GHz dwurdzeniowym procesorem intel 3 bodajże, 4 GB RAM (jak się okazało, tak naprawdę 3), około 200 GB harddrive, systemem operacyjnym Win7, data zakupu: kwiecień 2011. Ale w niedzielę się zepsuł, już na amen, naprawa przewyższała jego faktyczną wartość, więc prawdopodobnie wkrótce sprawię sobie nowy komp. Obecnie bawię na zastępczym HP z Win7, bodajże z 2010 roku.
 
Do góry