Jaki macie rekiord walk zrobionych w minutę?

Status
Zamknięty.

Persarum Rex

Zablokowany
Proszę wpisywać tylko wynik. Wg. wzoru: GPCH - X; GVG -Y; PVP(sąsiedzi) - Z; WG(wyprawy) - Q; ZP(zad. powtarzalne) - P.
Podsumowanie zrobię w środę 17.02 żeby na nowych WG można było jeszcze zrobić rekord. Nie trzeba wpisywać wszystkich możliwych rekordów ale im wiecej tym lepiej. To nie jest konkurs więc nie ma sensu "naciagać" wyników liczę na Wasza uczciwość
Widzę że komentarze ciekawsze od wyników.
Z góry dziękuję za wpisy :)
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Myślę że w gvg zrobię w minutę w pewnym sprzyjającym układzie mapy ok 2 do 3 sektorów pełnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DreamCatcher

Szlachcic zagrodowy
Proszę nie kasować mojej odpowiedzi ;) Zadam pytanie ponownie. W jaki sposób Natalia robi 240 walk w minute? :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja robię normalnie klikając sobie w jeden punkt ekranu na pełnym sektorze w gvg który jest npc.
Nie ma w tym żadnego problemu gdy wykorzysta się ustawienie ekranu i ma się dobry bonus.
Na npc się da.
Na zwykłym sektorze nie.

Osobę która tak głosi wszędzie wesołą nowinę a nie zna gvg ani tam panujących zasad rozgrywki może wprowadzić to w zdziwienie.

Najlepiej jeszcze dodam żeby epoka była fajna w której są jednostki nie uszkadzające się w walce. Wtedy bez zmiany armii się leci.
 

DreamCatcher

Szlachcic zagrodowy
I robisz to normalnie? Bo nawet biorąc pod uwagę to co napisałaś wyżej, czyli ustawienie mapy, sektor npc, bonus do ataku, epokę, to zrobienie 240 wlak w minute jest mało możliwe, bez dodatkowych wspomagaczy czy ustawień które ułatwiają gre i dają przewagę nad innymi. 4 walki na 1 sekundę + do tego zmiana sektora, nawet jak jest on obok, to i tak trzeba ustawić sobie ponownie ekran, żeby robić kliknięcia w 1 miejscu, to dodatkowe sekundy. 60 sekund na 240 walk, to za mało, żeby coś takiego zrobić bez dodatkowych wspomagaczy czy też ustawień jak to Ty napisałaś 'wielokliku' ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja napisałam też że po pierwsze znaleźć takie sektory to święto. Mi udało się 2 tak wyzerować. Po drugie nic nie da to przy moim internecie który muli.
Po trzecie zawsze biorę pod uwagę że jest na świecie chińskie dziecko co zrobi to 3 razy lepiej.

A wiecie jak fajnie się gra na ekranie dotykowym w pc?

Więc jak już wyolbrzymiać to fakty. A na wielokliku nie pograsz nigdzie bo jak zmienisz armię itd. nie mieszajmy tego z klikerem.

Ogólnie podsumowując. Utrzymam że da się zrobić na NPC do 300 walk
Do 300.
Przy wspaniałym układzie mapy i szczęściu i jak ktoś oblężenia założy i jak armia wejdzie. Przy wszystkich sprzyjających wiatrach.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak bym podzieliła swoje 90 000 walk przez lata gry to jest 9 przez tygodnie w roku przez dni przez godziny potem minuty.
Wyjdzie na minusie delta :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry