Jak walcayć wieloturowo ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18223
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18223

Guest
witam
dotarłem do modernizmu i mnie zatkało
walki wieloturowe przy zdobywaniu terenu są nie do przejścia , nie jestem w stanie ośmioma jednostkami pokonać szesnastu w dwóch turach
jakieś sugestie , porady ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
1. Zeus+Katedra+Castel i Alkatraz oczywiście
2. Sektory bez walki za towary
3. Postępy na mapie nie są potrzebne do rozwoju technologii, spokojnie można dojechać do współczesności i tam dopiero zacząć rozwój inny niż technologiczny.
 
Ostatnia edycja:

bartekmod

Książę
Oranżeria jak dasz rady postawić ze swoim krytykiem też pomoże :p

dużo łotrów, ze 6, chronić na początku jednostki i wysunąć łotry, każdego przemienionego łotra raczej stopować a jeszcze nieprzemienione jeszcze bardziej podsuwać pod przeciwnika

jeżeli 2 fala diametralnie różni się od pierwszej i potrzeba innych jednostek, to czasem na końcu pierwszej walki trzeba tą prawdziwą jednostkę nieprzydatną na drugą turę poświęcić, wtedy zostanie Ci jednostka właściwa i 6 łotrów które dobrze się przemienią bez elementu losowości, oczywiście jeżeli losowość wybitnie utrudni przejście pierwszej fali to poddawać i do skutku aż dobrze się przemienią łotry spośród dwóch możliwości...
 

DeletedUser7795

Guest
@bax64 bez pereł dających bonus do ataku nie zrobisz nic. Możesz jedynie przejmować sektory za pomocą negocjacji ale to wiąże się z wydawaniem towarów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry