Jak ustawić budynki produkcyjne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5142
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5142

Guest
Witam, jak ustawić budynki, np tartak, kamieniarz itp, zeby produkcja byla maksymalnie wysoka ?
 

DeletedUser4108

Guest
przy 4h i 8h produkcja stosunkowo jest taka sama, to już zależy od twoich upodobań czasowych, wszystko co powyżej tego czasu zaczyna być mniej opłacalne
 

DeletedUser5127

Guest
Znaczy Budynki produkcyjne typu: Kamieniarz, Tartak to dają tyle samo 4h-5(z bonusem) i 1(bez), oraz 8h-10(z bonusem) i 2(bez).
A Budynki produkcyjne typu:Myśliwy, Garncarnia, Farmy to im krótszy czas tym więcej...
Ja w weekendy daję sobie po 5 min i na noc 8h... A w tygodniu, to około na 15 min, 1h... Zależy jak z czasem stoisz:p ale najwięcej dostajesz stosunkowo za 5 min...
:D
 

DeletedUser5142

Guest
Ale chodzi mi o to, ze np tartak, kamieniarz marmuru produkuja u mnie po 10 szt a zwykly kamieniarz, farbiarnia i winnica tylko po 2 szt. Wszystko w 8 godzinnym cyklu, bez motywowania. Kolega ma tartak i produkuje mu tylko 2 drewna na 8H. Ma znaczenie gdzie stoją lub co jest postawione przy budynku ?
 

DeletedUser4108

Guest
Tam gdzie produkuje Ci więcej, to masz bonus z mapy, w każdej epoce masz bonus do dwóch towarów, pod warunkiem że zajmiesz daną krainę, dlatego najlepiej produkować tylko towary z bonusami i wymieniać się w gildii, bez wydawania punktów rozwoju.
 

DeletedUser5142

Guest
Dzieki serdeczne cerix a moglbys to opisac troche dokladniej, lub daj znac, gdzie jest to opisane od A do Z ?
 

DeletedUser1724

Guest
Dzieki serdeczne cerix a moglbys to opisac troche dokladniej, lub daj znac, gdzie jest to opisane od A do Z ?

Myślę iż to Ci się przyda ----> KLIK

A poza tym niczym produkcja się nie różni z tym, że dostajesz więcej towarów, jeżeli masz odkryty bonus na mapie kontynentu, a wygląda to tak:

4h = 5 szt. danego towaru
8h = 10 szt. - = - = - = -
1d = 20 szt. - = - = - = -
2d = 30 szt. - = - = - = -

Opłacalne jest produkowanie co 8h lub 1d :) Tyle :p

- - - Zaktualizowano - - -

Poszukaj w FAQ

Sam sobie poszukaj obiboku ^^
 
Do góry