Jak sprawdzić do kiedy się gra?

Status
Zamknięty.

Egzorcysta

Szlachcic zagrodowy
Niestety w szukajce nie znalazłem odpowiedzi. Może ktoś wie i pomoże. Jak sprawdzić do kiedy się gra? Czyli kiedy założyłem konto na grze.
Będę wdzięczny za pomoc.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
W samej grze takiej możliwości nie ma, ale można skontaktować się z supportem, tam taka informację podadzą.
 

McPietro

Wójt
Jest taka możliwość w grze. Grając na komputerze wchodzisz w: Ratusz - osiągnięcia - specjalne - Fanklub FoE i tam informacja o treści "Graj w FoE x / y dni" przy czym x to ilość dni kiedy grasz w FoE na tym świecie a y to wyznaczona ilość dni do zdobycia tego osiągnięcia.
Nie wiem jak w opcji grania na telefonie, ale podejrzewam, że podobnie.
 

Devine111

Baron
Jest taka możliwość w grze. Grając na komputerze wchodzisz w: Ratusz - osiągnięcia - specjalne - Fanklub FoE i tam informacja o treści "Graj w FoE x / y dni" przy czym x to ilość dni kiedy grasz w FoE na tym świecie a y to wyznaczona ilość dni do zdobycia tego osiągnięcia.
Nie wiem jak w opcji grania na telefonie, ale podejrzewam, że podobnie.
Ta opcja działa, ale pod warunkiem że nie grasz zbyt długo, tzn gdy masz zdobyte maksymalne osiągnięcie nie sprawdzisz. Jeśli się nie czyści poczty, jest to jakiś sposób na sprawdzenie.
 
Ostatnia edycja:

McPietro

Wójt
Co oznacza "nie grasz zbyt długo"? W miarę osiągania wyznaczonej ilości dni do grania ten wymóg się zmienia. U mnie "x"to w tej chwili 1344 natomiast "y" wskazuje 1460. Możliwe, że kiedyś "y" osiągnie max i się zatrzyma. Nie wiem kiedy.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie można sprawdzić do kiedy się gra. Ale można samemu datę 'do' ustalić.

A tak poważnie napisać najlepiej do supportu i dostanie się dokładną datę na świecie.
Wspomniane odznaki nie są dokładne działają krócej niż niektóre konta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry