Jak się bronić, żeby wyrządzić szkody

Status
Zamknięty.
Witam!

Chciałabym zapytać Was co powinnam wystawić, żeby przeciwnicy (najczęściej z epoki przemysłowej, czasami z dużym bonusem ataku i obrony) ponosili jak największe straty? Nie zależy mi szczególnie na obronie miasta, bo wiem, że co bym nie wystawiła, to ktoś zawsze tę obronę przełamie. Po prostu chcę mieć satysfakcję, że np. 4-5 jednostek przeciwnika padło :D

Mam bonus 40% do obrony, a z jednostek mam 5 pionierów, 3 grenadierów, 3 muszkieterów i 3 działa polowe. Da się je jakoś sensownie ułożyć?
 

DeletedUser

Guest
5x Pionier + 3x Grenadier i powinno przy obecnej zmianie znacznie podnieść Twoje atuty obronne miasta ^_^

Ps. Zazwyczaj jak ktoś wie, że może ponieść duże szkody w jednostkach to się wycofuje więc nie licz za bardzo, że ktoś u ciebie rozbije sobie 4-5 jednostek swoich :p
 

DeletedUser5069

Guest
Nie ma takiej konfiguracji z twoich wojsk, która mogłaby poważnie zaszkodzić graczom z epoki przemysłowej z bonusami do ataku. Najlepiej nic nie wystawiaj, jak natkną się kilka razy na 2 włóczników i zamiast 6000 punktów dostaną 216 to przestaną cię atakować.
 

DeletedUser

Guest
40% to niewiele lecz spróbuj doświadczalnie muszkieterów + pionierów + działa.
Stosuj zmiany składu obrony. Jeśli będziesz zaskakiwać codziennie innym składem masz szansę na zadanie uszkodzeń atakującemu. Wielu graczy nadal "leci" automatem albo atakuje jednym składem. Czas na zmiany ;) wesprzyj nowe AI obrony swoim pomysłem ;)
Działa będą atakowały inaczej, muszkieterzy, gdy tylko będą mieli wolną przestrzeń wykorzystają maksymalny dystans a pionierzy lepiej wykorzystają bonusowe miejsca na mapie. Próbuj, jest duża szansa, że przynajmniej poważnie uszkodzisz kilka jednostek wroga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry