Jak przekonać graczy supersoldier do grania w foe??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9945
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9945

Guest
Bede szczera reklamuje Foe w grze pt supersoldier i nikt nie ma czasu tu grac wiec jak spróbować przekonać graczy do grania tutaj??
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Skoro nie mają czasu, to nie wymusisz grania tutaj :) Nie wiem, opisuj grę zwięźle, z najlepszych stron, np. super Team ;> , grafika, rozbudowane zadania, możliwość wyboru między agresją a pacyfizmem .... sama też pomyśl :)
 

DeletedUser3372

Guest
moza by stworzyc reklame ktora zacheci ich do grania w FOE
 

szachimat

Wicehrabia
Moniko, ja jakbym kogoś namawiał, to najpierw wybadałbym, co mu się podoba w tej-tamtej-Twojej-drugiej grze, a potem nawiązał do tego, promując FoE.
 

DeletedUser9945

Guest
To proste zwykle grają w to faceci lubiący militaria i broń ewentualnie żołnierze lub strażacy...
 

DeletedUser8996

Guest
Jak dal mnie nie ma sensu ich przekonywać, jak będą chcieli to zagrają, jak im się spodoba to zostaną.
To proste :)
 

DeletedUser7483

Guest
Najlepiej napisz im że gra się dynamicznie zmienia i codziennie mogą być czym zaskoczeni ze strony gry - sąsiedztwa.
Kolejny argument - raj dla multi, ci mają tu łatwe życie, gra ich wręcz promuje
 

DeletedUser9945

Guest
Aha spoko ciesze się
ale Twoja ocena jest bardzo subiektywna a znalazłam 3 ludzi z supersoldier którzy już maja tu konto także jest ok zwłaszcza że srojda gra tutaj 2 razy mnie zapraszał do (6BDS czy jakoś tak Tomek jak się kiedyś pokażesz to mnie popraw bo Ty tam byłeś zastępca dowódcy) takiego sojusza i mu odmawiałam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Kolejny argument - raj dla multi, ci mają tu łatwe życie, gra ich wręcz promuje

Nie jest to prawda, OWH zabrania posiadania multikont i Support odpowiednio kara osoby, które się do tego dokumentu nie stosują.
 

DeletedUser7483

Guest
Nie jest to prawda, OWH zabrania posiadania multikont i Support odpowiednio kara osoby, które się do tego dokumentu nie stosują.

mogę to tylko tak skomentować: śmiech na sali.
To że OWH czegoś zabrania jeszcze trzeba tego dopilnować.
 

DeletedUser7483

Guest
ttt69, u, sam pod sobą dołek kopiesz ;)

Powód tego jest prosty, twórcy gry doprowadzili do tego że przestało mi na niej zależeć i mam głęboko (tam gdzie u murzyna słońce nie dochodzi) czy sobie ten dołek wykopie czy nie.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
mogę to tylko tak skomentować: śmiech na sali.
To że OWH czegoś zabrania jeszcze trzeba tego dopilnować.

A my jak już mamy zajmować się FoE to patrzymy na biały ekran i to jest koniec roboty...

A tak bez ironii.
Ty myślisz że nie jest pilnowane?
I że wszystko mamy podane na tacy i tylko klikamy guzik na klawiaturze?:
Ban.gif


Trochę więcej myślenia, trochę mniej agresji i frustracji z twojej strony.
A jak OWH zabrania tro trzeba się tego trzymać, jeśli nie chce się prędzej czy później trafić na zablokowane konto.

Powód tego jest prosty, twórcy gry doprowadzili do tego że przestało mi na niej zależeć i mam głęboko (tam gdzie u murzyna słońce nie dochodzi) czy sobie ten dołek wykopie czy nie.

To po co jeszcze sobie nerwy psujesz i piszesz posty tego typu?
 

DeletedUser9945

Guest
Ten temat był stworzony do pomocy mi w próbie przekonania graczy ss (skrót od super soldier) do grania w foe a nie do przepychanek czy moderatorzy foe się stosują do regulaminu czy nie...
Oprócz przecudownej grafiki którą zachwalam pod niebiosa i przekonywania tym kolegi Stacha do tej gry (który podobno po wakacjach ma mieć więcej czasu.... Podobno!) nie udało mi się nikogo przekabacić
 

DeletedUser

Guest
Kolejny argument - raj dla multi, ci mają tu łatwe życie, gra ich wręcz promuje

A ja jednak jestem za kolegą, bowiem taka jest prawda niestety :) A niesteyty dlatego, że w łatwy sposób można dorobić się 100 kont i na nich zarobić Diamenty za zaproszenie znajomych i z takowym przypadkiem się spotkałem. Nie wiem jaki los spotkał tą osobę później lecz wiem, że za to co sobie "zarobił" diamentów nieźle się pobawił i to przez dłuższy czas :D

Wiele tych multi są wyłapywane z pomocą innych graczy - ticketów do Supportu lecz jeżeli chodzi o multikonta to jednak przekonałem się o tym, że bardziej kontrolowane są osoby z większym dorobkiem postępu w grze :p


A wracając do przekonywania kogoś do czegoś - daruj sobie :D Kto zechce zagrać to zagra i nie trzeba nikogo do tej decyzji przekonywać :)
 
Do góry