Jak osiągnąć 1.9

NBreath

Zespół FoE
Stażysta
Cześć,
Może zacznę od początku. Całość tematyki wokół mistycznego 1.9 kręci się wokół Parły Architektury o nazwie "Arka". Jest to budynek, który możemy zbudować posiadając towary, możliwe do uzyskania będąc w epoce "Przyszłość" - lub poprzez handel z innym graczem, ponieważ w zasadzie nie musimy być w tej epoce aby tą perłę zbudować :).
Wybudowana Arka daje nam bonus do zwrotu Punktów Rozwoju (PR*), które wpłacamy innym graczom do Pereł Architektury. Bazowo jak wpłacamy w perłę innego gracza otrzymujemy określony zwrot, natomiast arka dodaje nam do zwrotu bazowego określony % bonusu.
--
Czyli na przykład:
Na 1 miejsce w Wyroczni Delfickiej** trzeba wpłacić 65 PR i wówczas, kiedy dany gracz podniesie poziom perły do poziomu 11 otrzymamy tyle PR zwrotu, natomiast kiedy będziemy posiadali bonus z Arki (1.9) wtedy przy wpłaceniu 65 PR otrzymamy dodatkowo 59 PR bonusu.
--
Wskazane 1.9 jest to: 1 - czyli100% zwykłego zwrotu PR - w powyższym przypadku 65 PR, natomiast 9 to dodatkowe 90% z bazowej liczby punktów rozwoju wymaganych na danym miejscu, w danym poziomie Perły Architektury - w powyższym 59 PR.
--
Aby posiadać zwrot 90% (czyli 1.9) należy mieć rozwiniętą Arkę do 80 poziomu.
--

Mam nadzieję, że udało mi się to opisać w dosyć zrozumiały i niezbyt zagmatwany sposób. W razie pojawiających się pytań zachęcam do kontynuowania tematu :)
--

** celowo wskazałem na Wyrocznię Delficką, ponieważ jest to podstawowa i jedna z pierwszych pereł, którą gracz posiada - absolutnie nie namawiam, ani nie odradzam jej rozwoju - jest to sprawa indywidualna :).
 
Do góry