Iron Maiden w Polsce!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2632
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2632

Guest
IRON MAIDEN W POLSCE ZE SWOIM OSZAŁAMIAJĄCYM SHOW MAIDEN ENGLAND

Światowej sławy hevymetalowa grupa IRON MAIDEN zagra w Polsce dwa koncerty, 3 lipca w Atlas Arenie w Łodzi i 4 lica w gdańskiej Ergo Arenie.

Ja sam będę na tym drugim koncercie:D

Jestem ciekawy czy ktoś z graczy/forumowiczów również się wybiera na któryś z tych koncertów:D

Pozdrawiam
Łukasz

UP THE IRONS
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5906

Guest
Qrcze , z chęcią bym się wybrał , ale w wakacje mam "zapierdziel" w pracy i zawsze są problemy z urlopem żeby gdzieś wyjechać .
Ps. Na Metallice z kolei wybieram się chyba już 15 , albo 16 lat , może kiedyś w końcu się uda.
 

DeletedUser2632

Guest
Ja na Metallice bylem w tamtym roku na Sonisphere, nieźle było :D a dwa lata temu na Ironach też bylem, pierwszy raz, to było coś:D
 
tak ..... byłem kiedyś na ich koncercie w Chorzowie na Śląskim ale nie pamiętam który to był dokładnie rok .
To był jakiś festiwal na którym byli jako gwiazda wieczoru . Przed nimi wystąpiła grupa Nightwish a jeszcze wcześniej Kreator i parę innych zespołów .
Prawie cały dzień dobrej zabawy a sam Iron Maiden ( z Dickinsonem , który wrócił do zespołu ) dał świetny występ
Nie wiem jeszcze czy wybiorę się w tym roku na ich koncert ale podejrzewam że będzie super
 

DeletedUser3

Guest
Będę na obu ;].
Tak wiec może kogoś gdzieś w tłumie napotkam.
 
Do góry