INWENTARZ!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14873
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł z prezentami do sąsiadów jest dobry??

  • Popieram pomysł

    Głosy: 1 50,0%
  • Nie popieram

    Głosy: 1 50,0%

  • W sumie głosujących
    2
Status
Zamknięty.

DeletedUser14873

Guest
Mam całkiem nie zły pomysł co można by zrobić z zakładką (prezenty) w inwentarzu:)
Ta zakładka jest pusta jakby została zrobiona bez żadnego celu i dlatego chciałbym podzielić się swoim pomysłem.
Pisałem z wieloma graczami na ten temat i pytałem się czy mój pomysł jest wystarczająco dobry i większość powiedziała, że to wcale nie jest głupi pomysł:)
Czasami wygramy coś w jakimkolwiek evencie np. budynek który jest nam nie potrzebny i itak go usuniemy, albo dalej będzie nam zaśmiecał inwentarz. Dlatego dobrym rozwiązaniem na to byłoby wysyłanie prezentów innym graczom (znajomym), którym przydałyby się właśnie takie budowle. Ograniczyłoby się to tak, że np. można by było wysyłać takie prezenty w zależności z jakiej to epoki pochodzi budynek, albo coś innego(np.z epoki kolonialnej tylko jedną epokę niżej, lub wyżej albo tej samej epoce, żeby nie było zamieszania).
Wydaje mi się że to jest nawet dobry pomysł;P
Dziękuję!
 

DeletedUser3220

Guest
Po pierwsze - ankieta.
Po drugie - wyszukiwarka pomysłów... Takie pomysły już były.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Odnośnie prezentowania jest już coś podobno w planach devsów, jednak co, gdzie, kiedy, jak - nie wiadomo ;P
 

Auksacer

Wicehrabia
Konrad, najedź sobie kursorem na ikonkę prezentu pod dowolnym budynkiem w Inwentarzu. Jak widzisz, pisze tam "Jeszcze niedostępne":)

Jednak jeśli chodzi o ideę tego pomysłu, czyli żeby można było wymieniać się tylko budynkami i nagrodami z tych samych epok, to jestem na tak. Chociaż ogólnie pomysł rozdawania prezentów między Graczami musi zostać dokładnie przemyślany przez InnoGames.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14873

Guest
Auksacer, gram już w tą grę ponad dziewięć miesięcy i to od samego początku mojej gry nie jest dostępne więc pomyślałem sobie, skoro pisze "jeszcze niedostępne" to może będzie dostępne w dalszych epokach, jednakże popytałem graczy, którzy grają w tą grę od samego początku. Powiedzieli mi, że to nie jest dostępne dla żadnej epoki i nie jest to dostępne od samego początku. Więc można by było już zacząć coś z tym robić;)
Pozdrawiam
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A czy to nie Bryff pisał że tej opcji nigdy nie będzie bo push te sprawy i usuną to kiedyś>?
Czy śniłam...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jak pisał, to chyba przegapiłem, bo nie przypominam sobie :p
Jedynie to, że "kiedyś może będzie"...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Na pewno nie będzie swobodnego prezentowania, bo push to to na pewno, ale jak ma ta opcja wyglądać inaczej?
 

DeletedUser11123

Guest
no pewnie będzie można podarować sfinksa ale kryjówki łotrów już nie :haha:
 

DeletedUser8110

Guest
Takie pomysły już były i zostały odrzucone. Chowam do Szuflady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry