InnoGames TV - odcinek październikowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Witam
... ładnie prezentuje się nawiedzona wieża , odrobinkę mi przypomina stylem szalonego naukowca . Lubię budynki w tych klimatach i na pewno znajdę sobie miejsce dla wieży w swoim mieście . Co do cmentarza , to rozumiem , że będzie można ulepszyć nawet legendarny cmentarz .
Zadania - zagadki również posiadają swój klimat , wprowadzając nas w nastrój tegoż , że tak powiem święta
Będzie sporo zabawy ...... dziękuję
 

Mikekun

Książę
witajcie

Ogólnie rzecz biorąc Hallowen jest w sumie już standardowe dla tego typu gry, raczej jest mało prawdopodobne to że w najbliższym czasie zmienią jego charakter. Więc charakteru nie zmieniają zmieniają jedynie nagrody, w takim typu że budynek kulturowy jest mi zbędny, tak samo ulepszony cmentarz którego chyba nie długo wywalę z swojego miasta. Co do pozostałych gier, to nagle nie rozumiem tutaj naszych prowadzących developerów, którzy mówią że nagle można sobie zmienić rasę gry. W elvanarze są dostępne tylko i wyłącznie do wyboru dwie rasy, jedna to elfy natomiast druga to ludzie. Sugerując tutaj że rasami gościnnymi można zmienić sobie charakter miasta, jest totalnym debilizmem. Gościnne rasy, mogą zajmować maksymalnie połowę naszego standardowego miasta, a nie całość. W wyniku czego dodawanie dalszych gościnnych ras, jest raczej mało prawdopodobne. Po tym filmie myślę że nasi devi z Elvanaru powinni się zastanowić nieco co piszą czy raczej mówią do nas. Gram elfami, i nowa gościnna rasa to elfy = Absurd !! ;) Natomiast jeśli chodzi o resztę gier, to raczej omijam je z daleka ponieważ straciłem nimi zainteresowanie. Grepolis i Plemiona zarzuciłem jeszcze na poziomie liceum ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8110

Guest
Ja co prawda dopiero dotarłam w Elvenarze do rozdziału z Krasnoludami, aczkolwiek już teraz widzę, że miasta faktycznie zaczynają wyglądać inaczej. ;) Nie widzę też problemu, aby leśne elfy były nową rasą. W wielu grach można wybierać pomiędzy różnymi typami elfów np. leśnymi, mrocznymi, wysokimi. :)
Ogólnie bardzo się ciesze tym, że w końcu dobrnęłam do Krasnoludów i już nie mogę się doczekać kolejnych ras (zwłaszcza Wróżek).
 

DeletedUser13688

Guest
A to taki kostium byl, a ja juz myslalem, ze zostala wolontariuszka w obozie dla uchodzcow ...
 
Do góry