InnoGames TV - odcinek lutowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
O dostaliśmy "laskę" do opowiadania o nowościach, chyba jako jedyna gra, w dodatku chłopka bez brody czy tam zarostu, szał ciał hihihi

P.S. Z drzewkiem porażka, porażka, porażka porażka do kwadratu w nawiasie do sześcianu, skala porażki proporcjonalna do moich antyfanów... PORAŻKA
 

Mikekun

Książę
siemanko

No to pora na mój komentarz co do zmian :

1. Forg of Empiers - fajne zmiany na luty się zapowiadają. Dodatkowo nie zwróciłem uwagi na to że mamy rok przestępny który występuje co 4 lata. Liczę na to że event związany z papieżem Grzegorzem XIII nie skończy się tylko portretem oraz tym razem królową, a faktycznie jakimś unikatowym budynkiem.
2. Elvenar - mam nadzieję na to że gra faktycznie pójdzie swoją drogą rozwoju bowiem na obecną chwilę zbyt mocno przypominacie mi TheSetllers Online. Zaklęcia są fajne, jednakże liczyłem na to aby poprawić w tym wypadku sposób motywacji graczy jak i ważność budynków. Dodatkowo w końcu można byłoby motywować nie tylko kulturę, ratusz czy robotników, również motywacja poszłaby w kierunku domków oraz fabryk. Cieszę się że w Elvenrze będzie magia. Liczę na to że rozwinie się ona w kierunku również wsparcia dla naszych jednostek wojskowych.
3. Grepolis - Cieszę się że team udziela odpowiedzi na pytania graczy, szkoda jednakże że są one podane pod ścisła selekcję przed formalnym opublikowaniem.

Kończąc, mam wrażenie że zabrakło wam informacji co do gry o nazwie The West. Być może będą one publikowane w kolejnym wydaniu.

PS: Nad jakim nowym projektem pracuje Peer Kruger w obecnej chwili?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser3

Guest
Liczę na to że event związany z papieżem Grzegorzem XIII nie skończy się tylko portretem oraz tym razem królową, a faktycznie jakimś unikatowym budynkiem.
Historyczne eventy raczej nie będą miały unikatowych nagród. Taka jest zasadniczo ich koncepcja.
 

DeletedUser8507

Guest
Peer czemu!?
A pozatym... Naprawde event z kalendarzem? lepsze to niż nic...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Dodatkowo nie zwróciłem uwagi na to że mamy rok przestępny który występuje co 4 lata.
Dobrze, że teraz się dowiedziałeś, bo byś się mocno zdziwił jakbyś się obudził dnia 29 lutego :D

2. Elvenar - mam nadzieję na to że gra faktycznie pójdzie swoją drogą rozwoju bowiem na obecną chwilę zbyt mocno przypominacie mi TheSetllers Online.
Grałem w tą grę ok. 4 lata temu (nawet widziałem
ją pół roku temu u kogoś), ale nie mam pojęcia dlaczego sądzisz, że Elvenar ją zbyt mocno przypomina.
Jedyne co pamiętam i jest podobne, to właśnie tylko ta nowość w Elvenarze - zaklęcia na budynki. Jest to jedyna rzecz jaką można porównać do czegoś w Settlersach (tam są buffy). Chyba, że przez ten czas dodali więcej rzeczy do gry. Ale tak czy siak, rozgrywka jest tak odmienna, że jak dla mnie nie ma tu mowy o zbyt mocnym podobieństwie.

A mnie się podoba ta nowa kobitka ;)
Nie zakochaj się nam :D
 

DeletedUser

Guest
Poza tym, Peer pożegna się z nami i przedstawi swoich następców, którzy zajmą jego miejsce w kolejnych odcinkach InnoGames TV.
you-were-the-chosen-one.jpg
 

DeletedUser7525

Guest
Szkoda, że nadal nic nie wiadomo o kolejnych poziomach Gildii. GvG stało się tylko zabawą a powinno stanowić podstawę podnoszenia poziomu.
Niestety nie pojawiło się nic co zwiększyło by zapał do gry na FoE. A o nowościach na Elvenarze nie chcę nawet pisać bo to kopanie lezącego.
 

DeletedUser15075

Guest
Szkoda rowniez, ze nadal nie ma zapowiedzi o Evencie Walentynkowym. W innych wersjach jezykowych jest juz od kilku dni, np. ang i niem od 27/01, fr i ros od 28/01, nl od 29/01. Poczatek 2/02 w wersji polskiej, czy moze pozniej???

@Mikekun napisal:
Liczę na to że event związany z papieżem Grzegorzem XIII nie skończy się tylko portretem oraz tym razem królową, a faktycznie jakimś unikatowym budynkiem.
Jesli Walentynki to i Drzewo Milosci a portret to juz obowiazkowo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team

A jeśli się obejrzy dokładnie film, to się wie że drzewo dostaną ci co nie mają najwyższego drzewa z poprzednich lat i ci co nie mają w ogóle, więc jak dla mnie kolejny raz "walczymy o nowych graczy, a wy najstarsi to już do lamusa" za rok będzie tak z ciastkarnią itd... Dlatego event nie ciepli jakoś 90% moich znajomych ze względu na nagrodę "główną", portret nie zmieni tego.

P.S. Wiesz ze jak zaznaczysz treść wiadomości jak do kopiowania to wyskakuje opcja cytuj? Potem dodajesz cytat i jest. Bo twoje cytowanie ma wade w postaci braku odniesienia do wiadomości cytowanego autora.[/user]
 
Do góry