InnoGames TV - odcinek czerwcowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Mikekun

Książę
siemanko

Z mistrzostwami to już wiedziałem że FoE będzie również świętować. Jednakże nie koniecznie w Elvanarze mieszają z cudami obecnie. W moim wypadku cudów nadal nie mam i nie wiem czy zdecyduje się na ich wybudowanie ze względu na to że samo dochodzenie do cudów jest mocno skomplikowane.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13596

Guest
Czy zwróciliście uwagę, że game designer nie wybudował w mieście ani jednego budynku z arktycznej przyszłości, a ma tylko z przyszłości? Nawet on wie, że spartolił nową epokę i nie ma sensu nic z niej stawiać ;).

Sam event akurat jest w porządku, chociaż nie przepadam za takimi, gdzie występują interakcje z sąsiadami bo w takich zwykle nie mam szczęścia :(.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Sam event akurat jest w porządku, chociaż nie przepadam za takimi, gdzie występują interakcje z sąsiadami bo w takich zwykle nie mam szczęścia :(.

Wiedz mi albo i nie, jednakże ten event co będzie w żadnym z możliwych opcji nie przewiduje udziału szczęścia. Im więcej masz sąsiadów, im więcej oni grają tym większe nagrody dla ciebie będą. Szczęście w tym wypadku nie ma szans. W moim wypadku dla mnie szczęście praktycznie nie istnieje, a tylko wzory są wkalkulowane ;)

Życzę udanego wieczorku
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15643

Guest
siemanko



Wiedz mi albo i nie, jednakże ten event co będzie w żadnym z możliwych opcji nie przewiduje udziału szczęścia. Im więcej masz sąsiadów, im więcej oni grają tym większe nagrody dla ciebie będą. Szczęście w tym wypadku nie ma szans. W moim wypadku dla mnie szczęście praktycznie nie istnieje, a tylko wzory są wkalkulowane ;)

Życzę udanego wieczorku
pozdrawiam Mikekun

tia...

a tak w ogóle to o co Ci chodzi?
 

DeletedUser14832

Guest
bardzo proszę o podzielenie się informacją kiedy startuje event :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Od 10 czerwca do 10 lipca 2016 roku 24 najlepsze drużyny Europy będą rywalizować o tytuł na boiskach Francji.

Nowy obraz mapy bitowej1.jpg
Oczywiście o ile nie będzie tradycyjnej obsuwy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14832

Guest
Dziękuję bardzo :) Potrzebuję kupić diamenty i czekam na jakąś promocję. Liczyłem, że wyjdzie cos z okazji nowej epoki (np z zestawami renowacji i medalami), ale widzę, że przeoczono tą okazję
 

DeletedUser13596

Guest
Dlaczego "tradycyjnej"?
Wydaje mi się, że zwłaszcza w tym roku, jesteśmy bardzo punktualni. W ciągu 5 miesięcy była chyba tylko jedna opóźniona aktualizacja :).
Aż za bardzo. Wydawane produkty są niedopracowane i niedokończone (np. ciągle nie ma opcji negocjacji w ekspedycjach, eventy jakie były każdy widział, epoka arkyki jaka jest każdy widzi).
 

DeletedUser3

Guest
ciągle nie ma opcji negocjacji w ekspedycjach
To jest spowodowane zmianą stylu wydawniczego, w mojej opinii na lepszy. Tzn. wydajemy tzw. MVP, a potem dopracowujemy w kilku następnych wersjach, także biorąc pod uwagę feedback Graczy. Tak było też w przypadku systemu wiadomości.
Dlaczego to lepszy styl od poprzedniego? Wszak oznacza on, że coś, co wypuszczamy faktycznie może wydawać się niedokończone.
Otóż przewaga polega na tym, że jest dużo czasu na ruch i na zmiany. Kiedyś wydawaliśmy nowość "w całości", po czym development przenosił się do następnego elementu, co dawało bardzo mały margines czasowy na jakiekolwiek zmiany i wprowadzenie poprawek/ulepszeń do już wydanego elementu było o wiele trudniejsze.
Teraz ten problem zniknął.
Można powiedzieć, że coś za coś. W mojej opinii ten system jest lepszy, choć naturalnie nie każdy się ze mną zgodzi :).
 

DeletedUser13596

Guest
To jest spowodowane zmianą stylu wydawniczego, w mojej opinii na lepszy. Tzn. wydajemy tzw. MVP, a potem dopracowujemy w kilku następnych wersjach, także biorąc pod uwagę feedback Graczy. Tak było też w przypadku systemu wiadomości.
Dlaczego to lepszy styl od poprzedniego? Wszak oznacza on, że coś, co wypuszczamy faktycznie może wydawać się niedokończone.
Otóż przewaga polega na tym, że jest dużo czasu na ruch i na zmiany. Kiedyś wydawaliśmy nowość "w całości", po czym development przenosił się do następnego elementu, co dawało bardzo mały margines czasowy na jakiekolwiek zmiany i wprowadzenie poprawek/ulepszeń do już wydanego elementu było o wiele trudniejsze.
Teraz ten problem zniknął.
Można powiedzieć, że coś za coś. W mojej opinii ten system jest lepszy, choć naturalnie nie każdy się ze mną zgodzi :).

To wymówka. Zgadzam się, że taka polityka może mieć sens, ale na beta serwerze! Od tego jest serwer testowy by tam wprowadzać rozwiązania niedokończone, sprawdzać jak są odbierane i wtedy je dokańczać. Implementacja na serwery krajowe niedokończonych produktów jest nieprofesjonalna. Gra FOE to zabawka taka sama jak klocki lego. Czy kolejne zestawy klocków lego trafiają na półki fragmentami np. najpierw konik a potem ludzik z mieczykiem? Bądźmy poważni. Notabene poprzedni system był równie zły, bo wprowadzano coś całkowicie nie licząc się z feedbackiem. Teraz teoretycznie feedback jest ważny... Czyżby? Co z questami? Co z budynkami? Co z perłami? Co z lagami? Co z nabijaniem punktów? Zobaczymy czy druga część arktyki przyniesie zmianę zawalonych spraw, ale byłbym chyba naiwny łudząc się, że można się spodziewać jakiejś wielkiej odmiany.
 

DeletedUser3

Guest
To wymówka. Zgadzam się, że taka polityka może mieć sens, ale na beta serwerze!
Nie, na Becie robiliśmy tak często, właściwie od zawsze. Natomiast wprowadzenie MVP na wersje językowe było świadomą i zamierzoną polityką. Nie jakąś wpadką wynikającą z braku czasu, a potem utrzymaną dla pozoracji :).
Chcę zaznaczyć, że nie jesteśmy jakimś ewenementem w branży. Wprowadzanie MVP, a potem dodawanie kolejnych funkcjonalności jest powszechną praktyką.

Notabene poprzedni system był równie zły, bo wprowadzano coś całkowicie nie licząc się z feedbackiem.
Zawsze się z nim liczono, ale możliwość jego szybkiej integracji była bardziej ograniczona i zabierało to o wiele więcej czasu.

ra FOE to zabawka taka sama jak klocki lego. Czy kolejne zestawy klocków lego trafiają na półki fragmentami np. najpierw konik a potem ludzik z mieczykiem?
Sorry, ale to kompletnie nieporównywalny typ biznesu :). Na tej zasadzie BigMac to jedzenie. Takie samo jak mrożony burger z logo Tesco :p.


PS Dałem się ściągnąć na offtop. Ten temat kontynuujmy w innym dziale, a tutaj niech toczy się rozmowa o InnoGames TV :)
 
Do góry