InnoGames TV - marzec

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15227

Guest
Mam pytanie. W nowym odcinku wspomniano, ze nowa świątynia jest potężna. Chciałbym sie dowiedzieć co jest w niej takiego potężnego?
 

DeletedUser14004

Guest
Proszę bez kpin. Moje pytanie było całkowicie na serio. Bądź co bądź zmienili sie devsi...jest dwójka nowych może jest coś w tym budynku potężnego.
Ale co jest potężnego w monetach i 1 losowym planie co 48 godzin?
Szansa na to, że zdobędziesz akurat ten plan, którego potrzebuejsz wynosi 1/243, czyli średnio co 486 dni zdobędziesz ten plan, którego akurat potrzebujesz...
 

DeletedUser15227

Guest
Ale co jest potężnego w monetach i 1 losowym planie co 48 godzin?
Szansa na to, że zdobędziesz akurat ten plan, którego potrzebuejsz wynosi 1/243, czyli średnio co 486 dni zdobędziesz ten plan, którego akurat potrzebujesz...

I tu sie mylisz...myślałem i myślałem...II budynek jest potężny ale w początkowych epokach. Miesięcznie masz 15 planów czyli prawie na 2 perły. Ja na ewentowych go postawie. Na B będzie leżał w magazynie.
 

Mikekun

Książę
Liczę na to że wprowadzą nowe rodzaje bitew do FoE. Bitwy lądowe które toczone są cały czas mogą znudzić ;)
 

DeletedUser11629

Guest
I tu sie mylisz...myślałem i myślałem...II budynek jest potężny ale w początkowych epokach. Miesięcznie masz 15 planów czyli prawie na 2 perły. Ja na ewentowych go postawie. Na B będzie leżał w magazynie.

A to zes Ameryke odkryl. W poczatkowych epokach wszystko jest potezne, nawet Babel.
 
Do góry