Innogames i jej absurdalne pomysly

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12852
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12852

Guest
Szczerze, to naprawdę nie wiem czym kierowali się twórcy gry wprowadzając najnowsza aktualizacje.
Jednym, z resztą jak zawsze wielu problemów jest kremowe tło, na którym znajduje się biała czcionka. Kompletnie nie jestem w stanie odczytać ile PR jest za zwrot lub kto ile PR już zainwestował. Kto z twórców wpadł na tak idiotyczny pomysł?!
Czy ktoś z twórców pokryje koszta na zakup okularów? Pytam, ponieważ tło zmusza do wysiłku moje slepia ( czytaj oczy), ponieważ czcionka NIE jest czytelna.

https://postimg.org/image/azihrveut/

Mówię tutaj o wersji mobilnej :-(

Równie dobrze możecie umieścić żółta czcionkę na białym tle... lub jeszcze lepiej...Biała czcionkę na białym tle. Co dostanę za taką kreatywną myśl? Czy dostanę ciepła posadkę w Innogames, w siedzibie w Niemczech? :-D
To jest kolejnym przykładem, że twórcy kompletnie NIE zdają sobie sprawy z tego, co tak naprawdę robią.
Czy ktoś powstrzyma jalowa stagnacje w dziale R&D i zaczną obdarowywac nas graczy ciekawymi pomysłami, a nie kompletnie idiotycznymi i bezużytecznymi innowacjami?
Bo tak naprawdę, czym będzie ta gra bez nas graczy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
Co ciekawe, to pojawia sie u mnie losowo na mobilnej :) raz mam po staremu, innym razem po nowemu :) moze im sie wersje 1.100 z 1.99 przez 2.000 od wersji 1.999 pomyliły ? :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tło te to nie jest dodatek, ani świadoma zmiana z naszej strony. To błąd, który został już zgłoszony i niedługo będzie naprawiony.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to kieruj na PW :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry