Inne rozmeszczanie budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16960
  • Data rozpoczęcia

Kto za ?

  • Bardzo chętnie :>

    Głosy: 4 33,3%
  • NIe potrzebne :<

    Głosy: 8 66,7%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser16960

Guest
Pomyśl taki a mianowicie że układanie budynków jest bardzo trudne ponieważ trzeba usunąć drogę żeby mieć troche więcej miejsca aby potem to wszystko tak poukładać aby miało jakiś sens i swoje miejsce a nie wszystko byle jak . Dla ułatwienia można by wprowadzić opcję iż wszystko znika do inwentarza lub też nie zostaje do naszej dyspozycji od razu i można to jeszcze raz rozłożyc tak aby wszystko bylo zbudowane jak na nowo powstałej wiosce .
Co wy na to ?
 

DeletedUser12625

Guest
NIEPOTRZEBNE. Przymiotniki piszemy z "nie" razem :>
 

DeletedUser15570

Guest
Czy masz cos przeciwko kolejnej kadencji Putina?
-Tak, nie mam nic przeciwko
- Nie, nie mam nic przeciwko

Tak mi sie przypomnialo odrazu :)

Co do pomyslu, bylo walkowanie milion razy.
 

DeletedUser

Guest
Nawet dobry pomysł, za każdym razem kiedy kupuję nowy budynek muszę się bawić w Tetrisa, twórcy powinni usprawnić tą kwestię :)
 

DeletedUser13910

Guest
Polecam papier w kratkę, linijkę i ołówek. Robisz plan i następnie go realizujesz w grze.
 

DeletedUser

Guest
Panie pawe17, nawet fajny trick z tą kartką i ołówkiem, ale na dłuższą metę raczej się nie sprawdzi. Twórcy gry powinni tą opcję wprowadzić bez namysłu lub chociaż dodać wszelakie filtry które usuwają (na czas trwania) np. drogi, budynki mieszkalne itp.. Faktycznie są jakieś symulatory rozporządzania miastem, ale są często są niedopracowane i samo stawianie drogi doprowadza do szału, też z drugiej strony komu by się chciało przenosić to znowu do gry. Jeżeli InnoGames będzie dążyło, aby usprawnić zarządzanie miastem w FoE spotka się to z moją aprobatą :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Również ktoś kiedyś wspominał, że korzysta z Excela do tego :p Jedna komórka = jedna kratka i zawsze coś ;)
 

DeletedUser16965

Guest
potrzebne, ale nie powinno byc wprowadzone gdyż było by to nie fair wobec tych, którzy juz przeszli caly proces.. lepiej przejrzeć miasta innych graczy i odrazu obrać odpowiednią strategie budowy..
 

DeletedUser15643

Guest
brakuje opcji: niepotrzebne, więc nie mogę zagłosować
 

bartekmod

Książę
Również ktoś kiedyś wspominał, że korzysta z Excela do tego :p Jedna komórka = jedna kratka i zawsze coś ;)

otóż to mogłem być ja (chyba że ktoś więcej tak robi)

w Excelu bardzo łatwo się zaznacza budynki, otacza je obwódką i oznacza kolorem, można np dla różnych rodzajów budynków dać różny kolor (można w środku budynków, zwłaszcza większych, dopisać nazwy, w mniejszych jakieś skróty, do tego info o poziomie Perły i bonusach jakie obecnie mam, można całą masę informacji sobie w to wpisać)

a co najważniejsze, zaznaczasz obszar budynku, kopiujesz i doklejasz szeregiem kolejne domki, przesuwa się bardzo łatwo z miejsca na miejsce taki zaznaczony fragment i łatwo dzięki temu się planuje :)

PS. jedna kwestia trzeba sobie rozmiar szerokości kolumny dopasować żeby w miarę stworzyć kwadraty z komórek :) bo przy standardowych wymiarach nie dałoby się tak działać :p podpowiem, że kolumny od A do AZ starczają na całe miasto ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Gra wymaga od nas przemyślanych działań planowania miasta więc coś takiego będzie za dużym ułatwieniem.
 

DeletedUser8110

Guest
I ja się zgadzam z poprzednikami... Za duże ułatwienie. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry