inne powiadomienie dotyczące motywacji lub znacznik

  • Rozpoczynający wątek tomiwhite
  • Data rozpoczęcia

czy chcesz aby zmienić tekst powiadomienia ws.motywacji

  • jestem na tak

    Głosy: 15 93,8%
  • jestem na nie

    Głosy: 1 6,3%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co myslicie o Tym ,aby było inne powiadomienie dotyczace motywacji .np x gracz zmotywował Ci budynek mieszkalny lub zaopatrzeniowy.Lub był znacznik nad danym budynkiem mieszkalnym lub zaopatrzeniowym po zmotywowaniu,tak jak jest w przypadku odrestaurowywania.Chodzi o to ,że jak motywuję komuś budynek mieszkalny to też bym chciał ,żeby dany gracz odwdzięczył się tym samym .Teraz jest tak ,że trzeba przeszukiwać całą planszę i wszystkie budynki ,żeby wiedzieć jaki budynek został zmotywowany,a to trochę czasu zajmuje.
 

DeletedUser3220

Guest
chodzi pewnie o to, czy zmotywował coś sensownego czy "tylko" domek :)
jestem na tak
 

DeletedUser4340

Guest
równiez na tak + moze dodali by info kto i co kliknął(domek,ozdobe czy co tam innego)
 

DeletedUser

Guest
Proszę Was o nie zmienianie tematu .Temat mówi o MOTYWACJI ,a w niej czas nie gra roli :) Pozdrawiam i zapraszam dalej do głosowania :)
 

DeletedUser426

Guest
Tak na dobra sprawe takie powiadomienie nic nie zmieni bo i tak nie mamy wpływu na to co ktos nam motywuje. Ale wtedy bedzie przynajmniej wiadomo kto motywuje drzewa i kamienie :)
I zawsze to jeden pomysł mniej powtarzający sie na forum po raz 10.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
U mnie wysyłają PW do całej Gidli jak robią się zieloni, a tak będą mogli reagować wcześniej ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry