[Zgłoszone] [Inne]Lista Zawodników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10045
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodaniem wskażników pokazujących poziom w rankingu

  • TAK

    Głosy: 19 90,5%
  • NIE

    Głosy: 2 9,5%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser10045

Guest
Tak sobie pomyślałem czy by nie dało rady wprowadzić coś na zasadzie "Pokazywania danego gracza/gildii o ich przemieszaniu się między miejscami zajmowanymi w rankingu". Np Gildia X która skacze z miejsca 10 na 9 ma obok strzałkę zieloną z grotem skierowanym w gorę z napisem +1.Gdy spadnie z 10 na 11 miejsce strzałka czerwona z grotem w dół z napisem -1 a jęsli w danym tygodniu nic się nie zmieni z pozycją gildii to dwie niebieskie kreski w poziomie lub tyldę.
Myślę że na początek dla przetestowania takiej możliwości powinno być to dodane tylko do Gildii , w późniejszym czasie w rankingu gracza oraz rankingu medali.
Pomysł bez ankiety bo bardziej skierowany do Supportu lub ludzi zajmujących sie wizualnie gra.
 

DeletedUser3

Guest
Wszystkie pomysły powinny mieć ankietę. Dodaj proszę.
 

DeletedUser8996

Guest
W sumie fajny pomysł, można by odczuwać większą satysfakcję z szybkiego parcia naprzód w grze i szybkiego rozwoju gildii :)
Jestem na tak ;)
 

DeletedUser

Guest
Bryfft pewnie na "Nie" zagłosował za wcześniejszy brak ankiety hahah :D

Ja jestem zdecydowanie na TAK lecz tutaj też bym chciał aby to się tyczyło samych graczy również :D
 

DeletedUser9756

Guest
A drugi głos na "Nie" :) ? Bryyft ma może prawo do oddania wielu głosów :)?

Jestem na tak. Byłoby widać, które gildie są dobrze prowadzone :]
Ale chyba by to dodali prędzej do mniejszych zmian :p
 

DeletedUser

Guest
Fajny gadżet:)
Dla grających aktywnie oraz intensywnie byłby pomocny, tak sądzę:)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Team rzadko głosuje. Bo czeka na decyzje graczy.
Proszę nie spamować z tym kto mógł dać nie i ile razy - nie potrzebne nam to.
 

DeletedUser4744

Guest
Też jestem na tak, ale boje się, że serwery będą padały na koniec tygodnia jak będą musiały wszystko ogarnąć.
 

DeletedUser10045

Guest
patrząc na to że serwer przelicza w mgnieniu oka liste graczy/medali/gildii myślę że by to nie było zbyt obciążające jak by przeliczał też osiągnięte pozycje.
 

DeletedUser8

Guest
Rozumiem, że taka strzałka odświeżałaby się przy każdej zmianie pozycji?:p Inaczej pojawiałyby się nieporozumienia.
Na razie [+], do przemyślenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry