[Perły Architektury] Informacja po zamknięciu perły

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16965
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci sie ten pomysł

  • Tak

    Głosy: 15 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser16965

Guest
Obecnie gdy ktoś zamknie perłę ktorą wsparlismy dostajemy info ile dostaliśmy pr, medali i planów..

Według mnie przydała by się informacja ile wplacilismy np

Dostajesz 190 pr
wplaciles 190 pr

Po co to? Wielu graczy gwarantuje miejsca w perlach ale czasem to sie nie udaje przez sąsiadow, większość uczciwie oddaje ale czasem przez nie uwagę nawet właściciel nie zauważy ze cos jest nie tak.. Wrzucając kilkanaście albo kilkadziesiąt tysięcy pr dziennie do wielu graczy ciezko jest to upilnować a tak odrazu gdyby zwrot był mniejszy niż inwestycja mozna by to sprawdzić i wyjasnic..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
problemem tutaj będzie fakt, że to info wyskakuje wg tylko sobie znanego algorytmu i na pewno nie obejmuje wszystkich inwestycji
 

DeletedUser7795

Guest
@Agatonka59 każdy dobrze wie, że info powinno pojawiać się chwilę po zamknięciu poziomu a nie dopiero po wykonaniu jakiejś akcji w grze.
 

DeletedUser7795

Guest
@Agatonka59 wielokrotnie mi się zdarzyło, że info nie pojawiło się w ogóle. Zauważyłem, że mam więcej PR w inwentarzu i po tym się zorientowałem, że u kogoś zakończył się poziom perły.
 

DeletedUser18754

Guest
O ile dobrze pamiętam to kiedyś zawsze się pojawiało, ale jak zwykle coś popsuli i olali sprawe...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Było, nie ma, powinno być. Pomysł jednak dotyczy dodatkowej informacji w wyskakującym (czasami) okienku i pytanie brzmi czy nam się on podoba czy nie.
 
Do góry