Informacja o graczu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10899
  • Data rozpoczęcia

Popieram przedstawione pomysły

  • TAK

    Głosy: 4 26,7%
  • NIE

    Głosy: 11 73,3%
  • NIE MAM ZDANIA

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser10899

Guest
Hmm... A pomysł powinien być jasno wyjaśniony w #1.
A co do nazwy... Każdy może odpowiedzieć Ci inaczej (ew spytaj programistów). Część Graczy nazywa swoje osady (miasta, państwa etc), część traktuje to jako ułatwienie opcji gwiazdkowań (skróty PDZ produkcja, domki,zadowolenie) część używa tego do handlu.

No widzisz i sam sobie odpowiedziałeś to nie ma nic wspólnego ani z nazwą miasta ani z nazwą gracza a mi chodzi o jednoznaczną identyfikację i orientację - bez zastanawiania się i tracenia czasu.

Gdybyś miał jednego sąsiada jednego znajomego i jedną osobę w gildii nie było by problemu.
 

DeletedUser3876

Guest
No widzisz i sam sobie odpowiedziałeś to nie ma nic wspólnego ani z nazwą miasta ani z nazwą gracza a mi chodzi o jednoznaczną identyfikację i orientację - bez zastanawiania się i tracenia czasu.

Gdybyś miał jednego sąsiada jednego znajomego i jedną osobę w gildii nie było by problemu.

Ależ ja mam multum znajomych i ponad 80 sąsiadów i mimo to nie mam problemu o którym piszesz:)


NickMario nie traktuj naszych wypowiedzi jako ataku na Twoja osobę. Po prostu pomysł naprawdę jest co najmniej zbędny (przynajmniej w oczach wypowiadających się), a że trafiło że masz swój debiut na forum nie sprawia że może być inaczej. Niejeden pomysł już padał na forum i niejednokrotnie spotykał się z krytyką Graczy. Nie próbuj na siłę przekonać kogoś do swoich racji, tylko przyjmij krytykę na "klatę".
 

Hikari36

Polonista
Polonista
No widzisz i sam sobie odpowiedziałeś to nie ma nic wspólnego ani z nazwą miasta ani z nazwą gracza a mi chodzi o jednoznaczną identyfikację i orientację - bez zastanawiania się i tracenia czasu.

Gdybyś miał jednego sąsiada jednego znajomego i jedną osobę w gildii nie było by problemu.

Idąc twoim tokiem myślenia, przy 2 sąsiadach już można by się pogubić ??
Szczupaczuś ( dzięki Siorprajs :D ) ma rację. Pomysł jest uważany, patrz też na ankietę, za co najmniej zbędny. ;) Krytyka jest i będzie, trzeba się z nią oswajać, aby później lepiej przemyśleć pomysł i argumentacje (!) do niego, by spotkała się z jak najmniejszą linią oporu :rolleyes:
 

DeletedUser10899

Guest
Przepraszam was najmocniej ale wasze argumenty mnie nie przekonują - stwierdzenie nie bo mi to nie jest potrzebne to nie jest odpowiedź a to, że Ty nie widzisz tego problemu to nie znaczy, że nie widzą go inni - 7 głosów w ankiecie to trochę za mało, żeby stwierdzić czy coś jest dobre czy złe.
 

DeletedUser3876

Guest
Ależ Nasze nie muszą Cię przekonywać, wręcz przeciwnie - to Twoje powinny przekonać Nas:)
Po to jest ankieta, dzięki której bardzo łatwo się zorientujesz ile osób jest za a ile stroni od Twojego pomysłu. Powodzenia;)
 

DeletedUser8

Guest
Za dużo pomysłów w jednym temacie, to raz.

Nick gracza w naszym mieście - zbędne.
Punkty - może być jako dymek po najechaniu na ranking, nie ma sensu wstawianie dodatkowego okienka.
Nick gracza w mieście, które odwiedzasz, było i zostało dawno temu zgłoszone. Zostało też zgłoszone odróżnienie graczy splądrowanych od niesplądrowanych. Zostało też zgłoszone dodanie nicku gracza w czasie bitwy, żeby nikt nie zapomniał z kim walczy. Chyba wystarczy, żeby ułatwić orientację.

Także poza punktami, które nadal można sobie szybko sprawdzić na pasku sąsiedztwa, nie widzę tutaj nic do zgłoszenia.
 

DeletedUser10899

Guest
Za dużo pomysłów w jednym temacie, to raz.

Nick gracza w naszym mieście - zbędne.
Punkty - może być jako dymek po najechaniu na ranking, nie ma sensu wstawianie dodatkowego okienka.
Nick gracza w mieście, które odwiedzasz, było i zostało dawno temu zgłoszone. Zostało też zgłoszone odróżnienie graczy splądrowanych od niesplądrowanych. Zostało też zgłoszone dodanie nicku gracza w czasie bitwy, żeby nikt nie zapomniał z kim walczy. Chyba wystarczy, żeby ułatwić orientację.

Także poza punktami, które nadal można sobie szybko sprawdzić na pasku sąsiedztwa, nie widzę tutaj nic do zgłoszenia.

Dziękuje za wyczerpującą i merytoryczną odpowiedź, pozdrawiam i zamykam temat.
 
Do góry