im dalej tm.....?

  • Rozpoczynający wątek waldik
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
qrde im dalej tym ...nudniej..:( kazdy sobie rzepke skrobie....zero sojuszow.., wielkich bitew....:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

noo troszkę tego tu brakuje, mogły by być jakieś wojny i gildie,kontynet do podboju przez wszystkie gildie jak by to było to ta gra by mnie nie oderwała ;p ale wiadomo to jest beta wszystko może się zmienić z czasem
 

DeletedUser120

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Jak zwykle narzekanie :D ta gra jest przekozacka sami sterujecie bitwami czego chcieć więcej ? :D
 

DeletedUser14

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Trzeba czekać. Każdy powinien szukać błędów, aby gra szybckiej wystartowała już oficjalnie.
Gildie i reszta z czasem będą dodane przecież.
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Jaki macie sposób na Maktaba, z 6 balistami i dwoma żołnierzami?
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Jaki macie sposób na Maktaba, z 6 balistami i dwoma żołnierzami?


Spamujesz 2 tematach zadając to samo pytanie?
Póki co ja nie doleciałem jeszcze tak daleko :p, nie mam pojęcia jak ci pomóc spróbuj może z miotaczami głazów podobnie ;P.
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

lubię spam, a co?:p
a że admini tu się opierdzielają i burdel jest, nie moja wina.
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Jeszcze jedno, w trakcie walki, jak nie idzie, można zamknąć okno, po relodzie jest opcja kontynuacji walki bądź wycofania się, bez żadnych strat.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: im dalej tm.....?

no brak gildi i wojen troche przytłacza....
ale przecież to zupełnie nowa gierka jeszcze wszystko będzie sie rozwijać.
ale nie powiem świetnie w tej grze by sie podbijało kontynenty gildiami L:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Czy w prowincji Prepferberg da się walczyć włoczniami, wojownikami, procarzami?
bo tu już są Konni łucznicy, najemnicy, opancerzona piechota, ciężka kawaleria...próbował ktoś? bo mi się dziś nie chce...
 

DeletedUser147

Guest
Odp: im dalej tm.....?

heh, raczej watpie w to :p

ps. gra mi sie nie chce zaladowac? z 10 minut juz.. ktos ma tez problem taki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

tak, własnie mi przerwało walkę, i jak narazie włóczniki z koniami sobie radzą dobrze;]
 

DeletedUser14

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Jeżeli gra nie chce działac to polecam wyczyścic pamięc podreczną oraz ciasteczka.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Pamiętajmy że gra jest w fazie próbnej czyli finalna wersja mam taką nadzieje będzie lepsza od tej aczkolwiek mnie się podoba :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Tak to już jest z betami, że czasem nam wyskoczą jakieś krzaczki ;)
Sojusze, rankingi - to wszystko się pojawi, trzeba niestety trochę uzbroić się w cierpliwość ;)
 

DeletedUser185

Guest
Odp: im dalej tm.....?

Nie powiem, gra ciekawa, idzie sie szybko, dotarlem do jednostek wczesnego sredniowiecza i tu narazie pozostane na dluzej, bo tego to raczej nie przejde bez strat, jak w poprzednich prowincjach...

Jeszcze tylko handel to chyba do d... z tą stratą pktu rozwoju przy zakupie, chyba, ze to tylko przejezyczenie, wolalem nie handlowac, bo nie warto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: im dalej tm.....?

czy ta gra sama "zechnie " nie logowana..czy mozna sie "skasowac"..?
 

DeletedUser201

Guest
Odp: im dalej tm.....?

I niech nie będzie tych sojuszy , bo to jak w plemionach bedzie,że od humorków graczy wali się gra. Samemu to się też decyduje co, kiedy i jak.
 

DeletedUser256

Guest
Odp: im dalej tm.....?

sojusze można tworzyć i bez tego...
jak będzie możliwość "kontaktowania się" z innymi kontynentami to zawsze poszczególne kontynenty mogą się zgrać i razem się "bawić"
 

DeletedUser185

Guest
Odp: im dalej tm.....?

dlatego ja dlugo nie wytrzymuje w plemionach... bo po 10-15 wioskach to zaczyna sie jakas harowka a nie przyjemnosc z gry, tu zreszta tez sa pewne symptomy automatyzmu...dla lubiacych poklikac.
 
Do góry