Ilość planów po dodaniu nowych pereł?

Status
Zamknięty.

bartekmod

Książę
Szansa na wypadnięcie planów jest taka sama dla wszystkich Pereł i epok, nie są one w żaden sposób rozróżniane pod tym względem.

Jednak planu Obserwatorium nigdy nie dostałem... :p

a co do ilości planów w ogóle to przed postawieniem Strażnika dostawałem po 3-5 planów dziennie, teraz mam strażnika na 2 lvl dopiera, a już dostaję 3-6 z jednorazowym wyskokiem do 9 :D
 

Fatherland

Książę
Może na epoki jest taki sam wsp ale to odpowiedź wydaje mi się trochę dyplomatyczna ze strony Teamu;) mam wrażenie że Natalce chodziło o rozkład planów w czasie istnienia gry, a te związane są w końcu z kolejnymi epokami i jest kto gra od początku istnienia gry to poniekąd tak widzi zależność... Już tłumacze. Moje obserwacje każą mi wnioskować, że kiedyś ta ilość planów była inna, nazwijmy to w kolejnych wersjach gry. I tak np. przed ostatnią epoką była wg mnie większa niż teraz bez strażnika. Tuż przed epoką wersja ostatnią gry sala nam znowu wzrost planów, a wersja po nowej epoce jej spadek,znaczny. Tak, że obecnie strażnik wyrównuje to do poziomu jaki był przed epoką w tamtej wersji. Innymi słowy, wg mnie owszem względnie bardzo mocno strażnik zwiększył plany w porównaniu do wersji gry po.epoce i bez strażnika. Ale bezwglednie patrząc uważam że ilość tych planów została zmniejszona w porównaniu do.wersji z przed epoki ostatniej. Tak więc, strażnik ostro zwiększa plany i kompensujw zabizenie jakie chyba każdy odczuł po wejściu nowej epoki. Nie są to tylko.moje odczucia, wg.mnie developerzy zostawili sobie furtkę niepewności w razie jak by strażnik nagle na wyższych levelach zaczął dawać nieprzyzwoite ilości planów. Oczywiście jest on znany im ale nie znali tempa i chęci budowanie perły przez.graczy do.czasu jej wprowadzenia do gry. I tutaj zostawili sobie margines bezpieczeństwa, jak obniżona wysokość belki startowej dla Małysza w czasach gdy Niemcy nie potrafili zrozumieć programy Skyfall wg Małysza ;)
 

Fatherland

Książę
Oczywiscie dochodzi tutaj jeszcze element zarobkowe dla twórców gry bo jak każdy nowy budynek w foe ma on na celu zarobienie kasy firmie. Zmniejszyli plany po wejściu nowej epoki, każdy to odczuł. Chcesz więcej - stawiaj strażnika ;) chcesz by urosła z dotacji - postaw ja szybko ;) muszą też zarobić na brakujących planach, dlatego też obniżyli ich ilość startowa przed strażnikiem. dyplomatyczna odpowiedz nie na temat który poruszyła Natalia tylko mnie utwierdza w tym ze Bryff wie coś czego my nie wiemy ;)
 

chudya

Hrabia
Ten temat był tyle razy wałkowany, że już aż nudno od czytania się robi. Plany wpadają LOSOWO, raz więcej, raz mniej a innym razem w ogóle. A tak z ciekawości, w jaki sposób jesteście w stanie obliczyć taką losowość nie mając danych?
Do bartekmod, NIGDY plan Obserwatorium Tobie nie wpadnie z motywacji itp, to też już było masę razy tłumaczone.
 

bartekmod

Książę
przecież ja to wszystko wiem...
a o wpadaniu planów Obserwa w momencie jak wsparcie idzie w próżnie pisałem pomysł, nie przeszedł
 

DeletedUser8110

Guest
To nie chodzi o to, że Team pisze dyplomatycznie... ;) Naprawdę prawdopodobieństwo wypadania planów nie było zmieniane. Raz na jakiś czas Gracze powracają i zapytują o to samo, zazwyczaj jak nie udaje im się prędko zdobyć Planów do jakiejś konkretnej Perły... :p Otrzymują zawszę tą samą odpowiedź, ponieważ jest to jedynie chwilowy pech, nie zaś "kombinowanie" ze strony InnoGames. :)
Ale wiem, ciężko w to uwierzyć, gdy szuka się tego jedynego, ostatniego planu do wymarzonej Perły... Też przez to przechodziłam i rozumiem, że skłania to do wymyślania teorii spiskowych. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry