Ilość planów po dodaniu nowych pereł?

Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Hej, czy tylko ja obserwuje ogromny spadek planów z motywacji? Nie mam jeszcze pereł z Przyszłości jestem ciekawa czy po ich postawieniu jest lepiej.
Jakie są wasze obserwacje?
 

Fatherland

Książę
Ogrom planów wpada ze strażnikiem... Na 9lvl mam. Niedługo moge odblokować 11.lvl be handlu, bez wsparcia innych pereł.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Losowość jest bez zmian. Na bank.
@Fatherland
A właśnie myślałem, czy by go nie postawić, ale ta druga perełka jest dla mnie jakaś lepsza, a dlatego, że wymieniam punkty z inną osobą :)
 

Fatherland

Książę
obie perły są godne, niezwykle, natomiast w pierwszej kolejności wg mnie arka, potem strażnik;) a v1 to jak kto woli bo z ona się przyda tylko nielicznym...

losowość - spisywałem, na pewno na po przedostatniej aktualizacji przed nową epoką, plany wzrosły znacznie. po wejściu epoki, plany spadły znacznie, to poziomu trochę niższego niż z przedostatniej aktualizacji przed nową epoką. przy strażniku na wysokim lvl plany wpadają jak głupie, ale na początku motywacji. jest i znaczniej więcej niż kiedykolwiek;) przynajmniej w tej aktualizacji. piszę na podstawie tego co zaobserwowałem. moja walidacja powinna podlegać weryfikacji jeszcze ale nie mam czasu tego zrobić no i nie cofnę się wstecz do przeszłości :D więc... opinia nie do końca naukowo potwierdzona... jak by co;)

jak dopiero zaczynasz El Pabloo (po przerwie) to zainwestuj we wzrost PR, medali... arka i inne PR perły wydają się odpowiednie, ja tak robiłem;) tylko wtedy arki nie było jak wracałem po przerwie :D ... zobaczymy więc, co przyniejsie choinka w tym roku jeśli chodzi o świątynie wiedzy;) ale to inny temat juz;)
 

Fatherland

Książę
z moich obserwacji podczas gry nie mogę się z tym w żadnym procencie zgodzić :D
wpada tego ogrom :D

chociaż,,, to w sumie zależy na które pytanie Natalii odpowiedziałeś:D bo: bez straznika, wpada ich mniej niz bylo kiedys. a ze strznikiem na wysokim levleu wpada ich bardzo duzo i ciagle wzrasta z kazdym lvl straznik
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja mam problem z zebraniem planów tych pereł bez wymiany, a zazwyczaj miałam większość z motywacji, a epoka za pasem ho ho...
Tajemniczo budynków nie postawili znajomi i nie mam planów?
Ja bym chciała powrotu do 3 planów dziennie min, te 2 perły chce. Tylko ich bonusów nie "widziałam" więc dopytuje czy jest lepiej, czy mi się wydaje.
 

DeletedUser13596

Guest
z moich obserwacji podczas gry nie mogę się z tym w żadnym procencie zgodzić :D
wpada tego ogrom :D

chociaż,,, to w sumie zależy na które pytanie Natalii odpowiedziałeś:D bo: bez straznika, wpada ich mniej niz bylo kiedys. a ze strznikiem na wysokim levleu wpada ich bardzo duzo i ciagle wzrasta z kazdym lvl straznik

Odpowiedziałem, czy zmienia się ilość planów bez strażnika. Bez zmian. Strażnika nie mam i nie zamierzam mieć :)
 

DeletedUser

Guest
V1 jest słabe jeśli chodzi o przyszłość (kolejne epoki) V1 daje stały towar z epoki jutra a Dynamic Tower każdy zależy od domku zmotywowanego :) więc V1 nie nadaje się dla doświadczonych graczy bo i tak mają sporo towarów a później może się nie przydać a wręcz wadzić :) a wy co o tym myślicie ? czy warto kupić za diamenty plany do V1 ? czy lepiej odpuścić?
 

DeletedUser7795

Guest
Ja za każdym razem denerwuję sie jeśli wpadnie plan do Voyagera V1.
 

Fatherland

Książę
V1 daje różne towary, zależne jaki budynek (z jakiej epoki) się splądruje
strażnik wpływa na dostawanie planów i nie mówcie mi że nie bo widzę co się u mnie dzieje teraz, lecą jak głupie...
 

chudya

Hrabia
V1 daje różne towary, zależne jaki budynek (z jakiej epoki) się splądruje
strażnik wpływa na dostawanie planów i nie mówcie mi że nie bo widzę co się u mnie dzieje teraz, lecą jak głupie...

Podejrzewam, że nikt nie powiedział Tobie, że nie. Ale tak jak wcześniej tak i teraz plany wpadają LOSOWO i być może ta perła trochę wzmocniła % znajdowania tych planów.
Raz będziesz miał dużo a raz nawet żadnego.
 

Fatherland

Książę
To w takim razie muszę zgłosić błąd do supportu, bo od kiedy mam strażnika na wysokim lvl, notuje wzrost w ilości wpadania losowych planow na ilość kliknięć w danym okresie czasu, w porównaniu do czasów bez tej perły:)
 

DeletedUser12948

Guest
co do wpadania planów .... miałem kichę straszną ... postawiłem strażnika by to poprawić .... i .... to chyba jakaś pomyłka z tą perłą ... ilość wpadających planów pozostała bez zmian o ile nie zmniejszyła się ....
Jeśli stawiasz strażnika to chyba tylko dla towaru.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie mam tej perly i wspierajac okolo 200-250 graczy (czasami sąsiadów atakuje) otrzymuje czasami 3 plany, 1 plan zobaczę ile będzie jutro przez tydzień będę wam podawać (może komuś się to przyda) jeśli ktoś chce screeny planów z danego dnia proszę pisać mogę je tu udostępniać bo robię zawsze screeny zdobytych planów,nagród z poszukiwacza skarbów itp.
 

DeletedUser13172

Guest
Opis Strażnika Żywiołów na 1 poziomie: "Szansa znalezienia planów zostaje zwiększona o +33% w stosunku do standardowych szans".
Oznacza to, że jeśli podstawa (jakiś mały procent) wynosi np 2% szansy na znalezienie planu to po postawieniu Arki- na 1 poziomie -szansa ta wzrasta aż do 2,66%, a nie 35% :(
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli FoE ma zwykłą matematykę to tak.
33% z 2 to 0,66
2+0,66=2,66
Z tym 2 to przesadziłeś maksymalnie to jest 1.
 

DeletedUser15748

Guest
Zauwazylem od pewnego czasu ze strasznie mniejszy % szansy jest na dostanie losowego planu za wspieranie innych graczy, czy to tylko u mnie czy u innych tez tak jest ?
 

Fatherland

Książę
bez strażnika jest mały, ze strażnikiem na 9 lvl większy
u mnie ze strażnikiem wyszło 22 plany na 660 motywek +/-5 motywek
więc co około 30 automotywek dostawałem losowy plan
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tematy połączyłem :)
@lewy598 jeśli masz pytanie to pisz w dziale pytań, nie dyskusji :) Jeśli zrobi się z tematu jakaś większa dyskusja, to przeniesiemy temat :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dla mnie dowodem mojej teorii jest że nie zebrałam żadnego kompletu planów do nowej perły (jedną wykupiłam bo po prostu już mi żal było) Ilość planów strażnika jest śmieszna... A mówimy tu o porównaniu z wcześniejszymi epokami, wiem DT to inna bajka bo jedna perła na epoke wchodzącą, ale DT miałam po paru dniach a nie posiadanie kompletów do 2 pereł po paru miesiącach przy motywce jak zawsze...
Powiecie ze budynki są większe, znajomi są bez budynków itd, nie zgodzę się wszystko jest podobnie, nie ma takiej różnicy żeby z paru dni na komplet planów wyszło nam pare miesięcy na brak kompletu a wręcz brak planów żeby nawet wymienić.

Moze pech... A moze wprowadzenie jakiejś wielkości początkowej właśnie tego procentu żeby strażnik miał co "powiększyć" bo jak wiadomo 100%x równego zeru to zero...
 

DeletedUser3

Guest
Ilość planów strażnika jest śmieszna... A mówimy tu o porównaniu z wcześniejszymi epokami, wiem DT to inna bajka bo jedna perła na epoke wchodzącą, ale DT miałam po paru dniach a nie posiadanie kompletów do 2 pereł po paru miesiącach przy motywce jak zawsze...
Szansa na wypadnięcie planów jest taka sama dla wszystkich Pereł i epok, nie są one w żaden sposób rozróżniane pod tym względem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry