Ile wydać by tak mieć ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4682
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4682

Guest
W 30min sąsiad wbił 2k+ pkt :) wbijam do niego, a tu
aaaauw.jpg
Ile trzeba wydać diamentów by tak sobie zakupić ?
 

DeletedUser

Guest
Punkty badań
(140*50=7000)*

Budynki
Wille
10*200=2000
Teatr
100
Amfiteatr
250
Zakład krawiecki
2*400=800

SUMA MINIMALNA
(7000+2000+100+250+800=10150 diamentów)^

*Pod uwagę wziąłem badanie "Architektura", ponieważ wymaga najmniej PR
^Pominąłem ewentualne wymagania za zaopatrzenie/monety/towary
 

DeletedUser

Guest
1 willa-200 diamentów
1 zakład krawiecki-400 diamentów
1 teatr-100 diamentów
1 amfiteatr-250 diamentów

Oblicz sobie.

Jedną minutę szybciej ode mnie.
 

DeletedUser4682

Guest
Ile to tak zł ? :D 400 ? ;x W ile h, by sie tyle diamentów na ankietach zarobiło ? :D ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeżeli kupił największy pakiet, to wydał 356,59 zł i kilka złotych kosztów, jeżeli takowe są.
 

DeletedUser1868

Guest
W żelazie nie opłaca się kupować za diamenty :)
 

DeletedUser314

Guest
Ile to tak zł ? :D 400 ? ;x W ile h, by sie tyle diamentów na ankietach zarobiło ? :D ?

Do jego poziomu dojdziesz w tydzień czy 10 dni, więc niema czego żałować, za diamenty jak mówił Slomus nie opłaca się grać na tym etapie.
 

DeletedUser5069

Guest
Może jak sąsiad przejdzie to następnej epoki to dokupi więcej diamentów. Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. Ciekawe ile by trzeba diamentów, by ukończyć wszystkie badania od zera, łącznie z diamentami za surowce potrzebne do wykupienia badań.
 

DeletedUser4922

Guest
Może jak sąsiad przejdzie to następnej epoki to dokupi więcej diamentów. Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. Ciekawe ile by trzeba diamentów, by ukończyć wszystkie badania od zera, łącznie z diamentami za surowce potrzebne do wykupienia badań.

kalkulator w dłoń i życzymy powodzenia ;)
 

DeletedUser5069

Guest
Podpowiem, że 1 punkt rozwoju to 50 diamentów :)

Tyle wiem, ale ile kosztują surowce potrzebne do wykupienia badań? Je też można za diamenty kupić.

Epoka Kolonialna 1000 pkt.
Jesień Średniowiecza 1072 pkt.
Rozkwit Średnowiecza 733 pkt.
Wczesne Średniowiecze 497 pkt.
Epoka Żelaza 256 pkt.
Epoka Brązu 128 pkt.

RAZEM 3686 pkt. * 50 = 184 300 DIAMENTÓW.

Być może się pomyliłem w obliczeniach, ale trzeba by około 15 razu kupić po 13000 diamentów za łączną kwotę ok. 5350 zł.
 

DeletedUser314

Guest
Martinz swego czasu u nas tak zaszalał, że wszyscy byli w wczesnym on w Rozkwicie + wszystkie budynki itd za diam :), w sumie mam kilku sąsiadów co tez co epoka wala po kilka tys diam, jak nie więcej :)

Ja osobiście nie kupuje nic w takich grach jeśli nie jest to czymś na zasadzie abonamentu jak np w plemionach było.
Bo ściganie się kto da więcej kasy, nie daje mi jakoś satysfakcji. Bo to trochę tak jak uważać się za magistra mając kupioną prace...
 

DeletedUser4682

Guest
Mądre takie wydawanie diamentów w epoce żelaza ? :) On miał 200 pkt cały czas :p bo jeszcze go atakowałem odświeżam stronę, a tu 1 w rankingu się gościu znalazł. Szkoda że nie ma konta premium czy cuś, jakieś bonusy by dawało :) Ale weź wydawaj tyle kasy na diamenciki by i tak za 2 tyg to usuwać i kupować nowe budynki :p A co do ankiet to jak to może być nie bezpieczne? Robiłem te ankiety w innych grach by zarobić. Tyle ankiet się na wypełniałem mam specjalny e-mailem nigdy nie podawałem danych prawdziwych zawsze było dark pussy itd :p Jakoś na 2 dzień nie przyjechało FBI czy inne chu** :p Nie rozumiem co mogło by się stać przez wypełnianie ankiet :)
 

DeletedUser1724

Guest
Nie jestem pewien czy czasem ta liczba Diamentów nie wzrasta wraz z kupowaniem kolejnych punktów tak jak w przypadku zakupu za monety więc może być dużo drożej ^^ ....
 
Do góry