[Zadania] ikonki z lewej strony

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5552
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5552

Guest
Proponuję zmniejszyć rozmiar ikon z lewej strony ekranu.
Obecnie jak jest historia, zad.dzienne i event, żeby widzieć kapitana i zbiory trzeba przejść w tryb pełnoekranowy.
 

DomLuk

Wójt
Kapitan to pikus bardziej mnie w pienia ze nie widac znaczka ze coś jest do zebrania gonie jak porypany po mapie to po co ten znaczek jak go nie widac. Robie misje a tu niespodzianka masz coś nie zebranego katastrofa totalna zmiencze jego pozycje tyle miejsca na ekranie :(

Screenshot_2.png
 

DomLuk

Wójt
Stary telewizor nie dam rady na wiecej przeglądarka nie ma opcji powiekszenia i nie zmienie na inną bo na tej mi działa najlepiej. A klikac na pełny ekran to nie to samo co zobaczyc znaczek odrazku.
 

DeletedUser14109

Guest
Kapitan miał wylecieć po wprowadzeniu zadań dziennych, a nie wyleciał. Ja mam podobny problem, nie widzę ikonki zbiorów, ale chyba nie na tym rzecz polega, że mam kombinować, aby ją zobaczyć.
 

DeletedUser17755

Guest
Ustaw mniejsze powiększenie w przeglądarce:

Ja mam 75% i pole widoczności ok, ale widoczność cyferek bardzo mała, że czasem nawet w okularach ciężko odczytać podobne cyferki, bo wszystko się pomniejsza, okna pereł też (na PC oczywiście)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Rozdzielczość 1024x768

5cc0af9fbda6d.jpg


Rozdzielczość 1280x1024

7940dcd145914.jpg


Przy wysokości 960 (druga wartość) już widać ikonę zbioru.
 

DeletedUser7795

Guest
Miejsce jest po lewej i prawej stronie paska PR. Kapitan jest kompletnie zbędny. Wątpię, że gracze w ogóle do niego zaglądają. Należy to zrobić na zasadzie włącz / wyłącz kapitana w ustawieniach gry.

Ikonkę zbiorów powinni przenieść na górny pasek obok paska PR.
* podświetlona - czegoś nie zebraliśmy.
* nie podświetlona - wszystko mamy zebrane.

Można tam dodać też przyciski do historii wydarzeń i listy wspieranych pereł.
 
Do góry