[Komunikacja] Historia towarów u gracza

Czy jesteś za dodaniem takiej historii?

  • Tak

    Głosy: 8 72,7%
  • Nie

    Głosy: 2 18,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11
Mój pomysł polega na tym aby można było zobaczyć jakie i ile towarów dostaliśmy do naszego skarbca (nie chodzi mi o skarbiec gildijny) tylko gracza. Zdarza się że z pereł, zadań, wypraw i innych dostaliśmy towary ale tak naprawdę to nie wiadomo czy dostaliśmy je na pewno. I dla upewnienia się po to była by ta historia.
 

DeletedUser8110

Guest
Jeśli nie ma pewności, zawsze można napisać do Supportu. ;)
Pomysłu nie przekreślam, czekam na opinie innych. :)
 

DeletedUser17259

Guest
kiedys spisywalam sobie stan swojego inwentarza by to kontrolowac ale to rzeczywiscie zmudne, ja raczej wolalabym to widziec w ten sam sposob jak widac jak sie medale dodaja czy tez monety i mlotki
 

DeletedUser

Guest
fakt , trochę irytująca jest "sucha" informacja od powsinogi czy z piramidy że dostaliśmy paczkę surowca ale co dokładnie ? no to trzeba być czujnym jak grzechotnik na godach i bacznie obserwować swoje stany magazynowe i samemu stwierdzić jaki asortyment został powiększony ? a to już jest głupie :mad: perły jak to perły ;) jestem święcie przekonany że ilości się zgadzają , bo to akurat kilka razy sprawdziłem u siebie , jednak jest pewna zmyłka :p czasami perła pokazuje że zebraliśmy inny surowiec niż nam dała (tylko epoka się zgadza) :haha: to też zauważyłem

co do powsinogi czy piramidy to owszem , obok informacji , że dostaliśmy nagrodę "paczkę surowca" powinno być pokazane jakiego surowca ?
 
Do góry