Historia Tour de France - dyskusja

DeletedUser17401

Guest
Nie zamierzam robić eventu "na siłę" ale chętnie zrobię parę zadań, już zaczynam zbieranie surowców i kasy :)
 

DeletedUser675

Guest
Ktoś w ogóle czyta to co jest napisane w tekście zadania? Ja nigdy
 

DeletedUser7261

Guest
Bo i po co.
Zgaduję, że będzie podbij prowincję, więc zapewne odpuszczę. Wymuszenie postępu dla portretu? Śmieszne.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager

DeletedUser17253

Guest
Mogliby napisać co daje ten kiosk, bo robienie zadań dla "kota w worku" mija się z przyjemnością grania, czyli głównym celem tej gry.
 

DeletedUser15643

Guest
Mogliby napisać co daje ten kiosk, bo robienie zadań dla "kota w worku" mija się z przyjemnością grania, czyli głównym celem tej gry.

wymiary 3x2, w Arktyce daje 11 780 monet/24h plus po zmotywowaniu 5 towarów z epoki (każdego po sztuce)
- taka mini-Oaza

R_SS_MultiAge_TourBonus17.png
 

DeletedUser17325

Guest
Jeżeli to event o będzie coś na wzór zgarniania nagród, które można stracić na zabawę w losowania? Jak to było w przypadku eventu zimowego.
 

DeletedUser

Guest
jeśli gracz ambitnie podejdzie do eventu i pomyślnie ułożą się zadania to w jeden dzień skończy :p
ja do tego eventu podchodzę tak jak IG do zimowego :haha: czyli mam go tam gdzie słońce w dupie zachodzi :p
 

Solitarius

Szlachcic
Chyba odpuszczę sobie ten event. A szkoda, bo lubię brać w nich udział, ale nie wtedy kiedy nie mam z tego nic wartościowego. No chyba, że ktoś by mi zagwarantował zdobycie nie jeden raz diamentów za rozwiązane zadania.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8110

Guest
Jeżeli to event o będzie coś na wzór zgarniania nagród, które można stracić na zabawę w losowania? Jak to było w przypadku eventu zimowego.
Nie jest to event jako taki, a jedynie dodatkowa, historyczna linia zadań z wyjątkową nagrodą. ;)
 

DeletedUser17382

Guest
Tour de France odbywa się latem. Dlaczego ten event jest zimą?
 

DeletedUser17429

Guest
Czy będzie lista zadań do wykonania? a może na zasadzie niespodzianki?
 

DeletedUser9

Guest
Nie no jakie super nagrody no porostu trzeba wziąć udział :D

Nie tylko portretu ;) Jest też kiosk :)



Ja czytam i zapewne znajdzie się mnóstwo ludzi, którzy również czytają :)
Mnóstwo :)? Chyba tylko kilku :)
I masz czas na czytanie tego a niby sesję tak ciężką masz :D
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Mnóstwo :)? Chyba tylko kilku :)
I masz czas na czytanie tego a niby sesję tak ciężką masz :D

Akurat mówią mnóstwo, mam na myśli historyczną linię zadań - myślę, że dla wielu jest to sposobność do poznania historii znanych ludzi i/lub ewentualnie sprawdzenie ze swoją wiedzą, czy te linie zadań naprawdę są dobrze wykonane :)
Jeśli chodzi o pozostałe zadania - powtarzalne, bonusowe, główne, myślę że niewiele osób je czyta, lecz ja owszem :)

A co do czytania.. no wiesz, sesja sesją, ale czasem trochę przyjemność się przyda ;) No i do samej sesji jeszcze dwa tygodnie :D Więc kiedy jak nie teraz ;)
 

DeletedUser17212

Guest
A podpowie ktoś jakie te zadania będą?:)I czy opłaci się stawiać do niego CHF?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
A czy przypadkiem chf nie działa na eventy ?

Działa na zwykłe nagrody - tj. monety, młotki, towary itd. (diamenty też), jeśli te nagrody są do wygrania w evencie z zadań, to je też zwiększa. Nie działa w momencie gdy nagrodą za zadanie jest waluta eventowa, jak to było np. w przypadku zimy (gwiazdki) ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Seria zadań dotyczących Tour de France jest już dostępna. Miłej gry. :)
 
Do góry