Historia Sisi - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9827

Guest
Co produkuje Ptaszarnia i jest jakiś jej screen>?
 

DeletedUser3

Guest
Czy skompletowanie całego ogrodu da dodatkowe profity ?
Coś jak sety w diablo ?
Nie, ale ponieważ ten pomysł pojawia się wszędzie gdzie tylko ogłaszamy linię zadań z Sisi, nie jest wykluczone że kiedyś coś takiego się pojawi :).
 

DeletedUser15570

Guest
Pomysl bonusow bardzo fajny, wreszcie bylby sens polowania na te poboczne dekoracje, juz przy stadionie mozna bylo takie cos wprowadzic.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Oczywiście naszych ulubionych zadań z prowincjami i sektorami nie zabraknie, dodatkowo trzeba będzie w zadania zainwestować sporo PR.
Ale nagroda warta swojej wagi w złocie, zwłaszcza dla sąsiadów. :)
 

DeletedUser15570

Guest
Oczywiście naszych ulubionych zadań z prowincjami i sektorami nie zabraknie, dodatkowo trzeba będzie w zadania zainwestować sporo PR.
Ale nagroda warta swojej wagi w złocie, zwłaszcza dla sąsiadów. :)

Bez nich to nie było by już to samo, event nie bylby eventem :D
 

DeletedUser8053

Guest
Oczywiście naszych ulubionych zadań z prowincjami i sektorami nie zabraknie, dodatkowo trzeba będzie w zadania zainwestować sporo PR.
Ale nagroda warta swojej wagi w złocie, zwłaszcza dla sąsiadów. :)
Najlepiej szybko odkryć całą dostępną mapkę. Dla mnie i tak najbardziej wkur...ce są zadania "ukończ technologię"... :/
 

DeletedUser16749

Guest
a o co chodzi z tymi budynkami barokowego ogrodu? co miesiąc będą nowe budynki do "zgarnięcia" czy jak?
 

DeletedUser15836

Guest
Pewnie tak...

Mnie osobiście martwi... (niby spoiler, ale kasia2389 już napisała...) Zadanie ukończenia technologii - jestem na końcu kolonialnej, chyba nie chcę przechodzić do przemysłu, ale w sumie ten budynek mnie korci, bo ma dużo lepsze wymiary niż boisko, a daje tyle samo PR na dobę... I co ja mam zrobić? Może support poradzi? Już wolę dać 300 PR w perłę, bo to i tak robię ;)
 

DeletedUser15643

Guest
Pewnie tak...

Mnie osobiście martwi... (niby spoiler, ale kasia2389 już napisała...) Zadanie ukończenia technologii - jestem na końcu kolonialnej, chyba nie chcę przechodzić do przemysłu, ale w sumie ten budynek mnie korci, bo ma dużo lepsze wymiary niż boisko, a daje tyle samo PR na dobę... I co ja mam zrobić? Może support poradzi? Już wolę dać 300 PR w perłę, bo to i tak robię ;)

mnie też na jednym ze światów takie zadanie jest nie na rękę, ale to właśnie dzięki niemu czasami trzeba się wreszcie 'obudzić' i ruszyć do przodu z technologią - jak to ładnie ujęła koleżanka z mojej gildii: "kiedyś nóżki trzeba zmoczyć" :D

ale o wiele bardziej drażnią mnie zadania "wynegocjuj X sektorów", dla których nie ma alternatywy (a o dziwo zadania typu "podbij sektor za pomocą armii" czy "splądruj X budynków" taką alternatywę posiadają...)
 

DeletedUser16762

Guest
Pewnie tak...

Mnie osobiście martwi... (niby spoiler, ale kasia2389 już napisała...) Zadanie ukończenia technologii - jestem na końcu kolonialnej, chyba nie chcę przechodzić do przemysłu, ale w sumie ten budynek mnie korci, bo ma dużo lepsze wymiary niż boisko, a daje tyle samo PR na dobę... I co ja mam zrobić? Może support poradzi? Już wolę dać 300 PR w perłę, bo to i tak robię ;)

A nie masz olanej tecchnologii z jakiejs wczesniejszej epoki? Ja w ostatnim evencie badalem miod z wczesnego sredniowiecza ;p
 

DeletedUser

Guest
Mam podobnie jak sett, została jakaś niechciana technologia, także nie ma problemu :) Ja jestem zachwycony linią historyczną. Gram od końcówki lipca, dlatego wszystko jeszcze mnie cieszy w grze. No i takie eventy to tylko dodatkowy, jakże świetny smaczek ;)
 

bartekmod

Książę
narazie to mi w Arktyce za darmo zaliczyło zwiad prowincji, pomimo że mapki nie skończyłem, oby przekupstwo za towary też zaliczyło z automatu :p
 

DeletedUser16762

Guest
narazie to mi w Arktyce za darmo zaliczyło zwiad prowincji, pomimo że mapki nie skończyłem, oby przekupstwo za towary też zaliczyło z automatu :p
Moze wyslales wczesniej zwiad ktory sie skonczyl a dopiero teraz wszedles na mape? Wtedy zalicz tak jakby z automatu
 

DeletedUser15643

Guest
Moze wyslales wczesniej zwiad ktory sie skonczyl a dopiero teraz wszedles na mape? Wtedy zalicz tak jakby z automatu

Nie, w Arktyce wszystkie zadania związane z mapą i z technologią zalicza z automatu (mimo, że ani mapa nie podbita, ani drzewko nie ukończone :haha:).
 

bartekmod

Książę
Moze wyslales wczesniej zwiad ktory sie skonczyl a dopiero teraz wszedles na mape? Wtedy zalicz tak jakby z automatu

nie, nawet nie wchodziłem na mapę, a zwiad jest w trakcie, zresztą nie tylko mi i nie tylko to zadanie zalicza :) więcej nas jest, a zadanie podboju 2 sektorów też darmo zaliczyło
 

DeletedUser13591

Guest
Jedynie to, co wymaga bodajże 600 diamentów...

A technologia z torem do wrotek chyba w modernizmie albie rój w przyszłości, one prowadziły do nikąd, ja mam jedną z nich nie skończoną na wszelki wypadek. Rój już wykorzystałam, ale wrotki zostały.

nie, nawet nie wchodziłem na mapę, a zwiad jest w trakcie, zresztą nie tylko mi i nie tylko to zadanie zalicza :) więcej nas jest, a zadanie podboju 2 sektorów też darmo zaliczyło
I nawet odkryj technologię chociaż drzewko niedokończone.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry