Historia Marilyn Monroe

DeletedUser16980

Guest
Faktycznie ikona :D Szkoda tylko, że znów budyneczek marniutki :(
No i znów zajmij prowincję :( kurcze nie można nic innego wymyśleć? A co mam zrobić jak dopiero zmieniłem epokę, jestem słaby a mapę mam całą odkrytą i przeciwnik dwie epoki wyżej?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Faktycznie ikona :D Szkoda tylko, że znów budyneczek marniutki :(
No i znów zajmij prowincję :( kurcze nie można nic innego wymyśleć? A co mam zrobić jak dopiero zmieniłem epokę, jestem słaby a mapę mam całą odkrytą i przeciwnik dwie epoki wyżej?
To za towary.
Następny Galileusz będzie już miał alternatywę.
 

DeletedUser18201

Guest
Tak, genialną alternatywę w postaci "wpłać 900 towarów ze swojej epoki do skarbca gildii". Kolejny beznadziejny event ze słabą nagrodą, btw Galileusz jeszcze gorszy.
 

DeletedUser18201

Guest
900 to nic? To dajcie 900 w złotym relikcie w wyprawach. Wyobraź sobie, że obserwowałam dyskusję na ten sam temat na forum Bety i reakcje były równie niefajne. Poszliście w ilość, nie w jakość - kiedyś event był świętem, teraz świętem jest tydzień bez eventu - efekt jest taki, że większość przestaje te eventy robić. Chyba nie o to chodzi.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Z całą pewnością nikt nie wymaga takiej wpłaty.
Możesz przeznaczyć te towary na zdobycie sektorów, a akurat jest to jest jeden z celów tej gry.
Albo olać temat.
 

DeletedUser13695

Guest
nagroda calkiem spoko tym bardziej ze event mozna zrobic w kilka minut
 

DeletedUser18348

Guest
Czy wiadomo już jakie zadania będą ?

Ależ ja niecierpliwa jestem :rolleyes: :haha:
 

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
Sprawa jest prosta na becie gralem i przez eventy zrezygmnowalem po prostu czasu nie bylo tutaj robi sie to samo nie ma czasu na rozwoj kolonii bo ciagle event za eventem moze tak ograniczcie sie do 4 eventow na poszczegolne pory roku tzn wiosenny letni jesienny i zimowy do tego dodajcie jakies eventy okolicznosciowe wielkanoc, Boże Narodzenie, halloween (jak to cos sie tak pisze) eventualnie walentynki zakonczenie wojny swiatowej 1 i 2 . I miedzy eventami przerwy w celu zgromadzenia surowcow wrzucenia ptk rozwoju w badania zebranie prometu i orichalcum (bo z tym ciezko przez ciagle eventy). A i jeszcze jedna uwaga moze tak zamiast takich budyneczkow rozszerzenia teenu dawajcie albo wybor budynek lub rozszerzenie

A i jeszcze jedno w jakiej epoki te 10 towarow raz dziennie w tym rozarium z epoki gracza czy znow tak samo jak z perlami zostalo zrobione z epoki potrzebnej do produkcji towaru z obecnej epoki bo jakos na wiki nie widze informacji
 

DeletedUser17497

Guest
@kirrax22 A nie wystarczy jeśli po prostu przestaniesz robić eventy które Ci nie pasują? Przecież przymusu nie ma.

Ja na przykład Marylin robić teraz nie zamierzam, bo nagroda mnie wyjątkowo mało obchodzi, tym bardziej że w ekwipunku mam już trzy budynki o bardzo podobnym działaniu. Tylko dlaczego mam z tego powodu narzekać, skoro nic przez to nie tracę?
 

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
wiesz juz tak mam ze jak jest event to go robie tak jak ty mam nazbierane budynkow (pelne zestawy z 2 poprzednich eventow ktore czekaja na przebudowe miasta). A narzekanie no wiesz chcieli opinii to jest tez opinia i chyba zrobie ten event ale to tylko chyba.

Z checia bym sie jeszcze dowiedzial o ktorej sie zacznie godzinowo bo nie wiem czy mam wojsko juz zbierac czy czekac :D

a i jeszcze jedna informacja dla eventu jest istotna zadania do wykonania jednym ciagiem czy trzeba czekac na kolejne 24h osobiscie preferuje zadania wykonywanie jednym ciagiem po prostu szybciej koncze event i moge normalnie miasto rozwijac
 

DeletedUser14308

Guest
Zadania jednym ciągiem więc przy dobrych wiatrach w kilka minut można zrobic
 

DeletedUser5256

Guest
Jak bylo juz pisane milion razy nie jest to obowiazkowe, jak komus sie nie podoba to ignoruje ikonki. Dla nowych graczy te eventy sa dobre bo zbieraja budynki za darmo ktore sa wiecej warte niz zwykle, bez tego nie maja szans na gonienie stawki. A budynek wielkosci 12 kratek dajacy nawet 3PR/d jak jest dla was slaby to nawet SW sa juz za slabe. Mnie tylko nie pasi to ze jest 3x4 a nie 4x3.
 

DeletedUser16730

Guest
Jak bylo juz pisane milion razy nie jest to obowiazkowe, jak komus sie nie podoba to ignoruje ikonki. Dla nowych graczy te eventy sa dobre bo zbieraja budynki za darmo ktore sa wiecej warte niz zwykle, bez tego nie maja szans na gonienie stawki.

Masz całkowitą rację, te eventy historyczne są bardziej dla nowych graczy i bardzo dobrze. Dobrze też, że są często w tym kontekście.
Są też tacy którzy sobie po prostu zbierają wszystkie budynki, szanuję taki wybór (szkoda tylko, że niektórzy z nich nie szanują mojego pisząc, że jest za dużo św i studni w grze)
Mnie tylko brakowało ukrycia ikony na świecie gdzie mnie event nie interesuje (dodatkowe ikony ukrywały ikonę zbioru i nie wiedziałem czy jest coś do zebrania), ale jak rozumiem ten problem będzie rozwiązany niedługo.
Tu akurat popieram politykę Inno. Robienie tych eventów nie jest przymusowe.
 

DeletedUser17802

Guest
A wie ktoś kiedy ten event się zacznie? Bo jakby nie patrzeć to już trochę późno.
 

DeletedUser14308

Guest
Przecież event startuje dopiero jutro.Dziś 31 lipca a nie 1 sierpnia.
 

DeletedUser17802

Guest
Już 31 lipca rozpocznie się kolejna historyczna linia zadań, której bohaterem będzie Marilyn Monroe.
Więcej informacji na forum gry. - takie info widnieje na stronie startowej foe
 
Do góry