Historia Marii Stuart - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Mikekun

Książę
siemanko

Grałem w ten event na serwerze testowym i jakoś szału nie ma. Zadania są podobne co do nie malże każdego innego eventu historycznego. Jedynie co różnią się to nagrody, w tym wypadku mamy do zdobycia Świątynie Wiedzy oraz portret Marii. Jeśli event zostanie uruchomiony do zrobię go tylko i wyłącznie dla świątyni. Dodatkowo prosiłbym aby została wyłączona opcja oczekiwania na kolejne zadanie bowiem utrudnia mi to i to bardzo wykonywanie eventu oraz dość mocno zniechęca do całego przedsięwzięcia. Żeby było zabawnie sama historia w sobie zawiera kilka gliczy na temat Marii, i co nie którzy mogą się z nich nieźle uśmiać ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser16605

Guest
Nie wiem, jak na waszych poziomach, ale na moim zwyczajnie przygotowałam sobie jedna prowincje na "finiszu" przejęcia i tyle- choć podejrzewam, że im dalej tym trudniej :)
 

DeletedUser16730

Guest
4. Przeprowadź zwiad 1 prowincji oraz kup 4 PR.
Jestem w jesieni i mam odkrytą prawie całą mapę przemysłową, żeby przeprowadzić zwiad muszę wydać kilka/kilkanaście tysi diamentów, albo się rozwijać kilka tygodni.
Wtf? Paragraf22? Macie możliwość zawędrować na mapie dalej, ale nie wędrujcie bo pożałujecie?

Edit: Hau hau, odszczekuje. Okazało się, że mogę stateczkiem popłynąć dalej. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16817

Guest
Witajcie,

Czy możecie pomóc? Utknęłam w zadaniu nr 5 ze zwiększeniem zadowolenia do 300. Zbudowałam łaźnię publiczną, lecz licznik się nie ruszył. Hmmm. Czy mam wybudować coś innego, czy zgłosić to jako błąd?

Pozdrawiam.
 

DeletedUser16817

Guest
Ok, dzięki udało się. Oni chcieli kilka kamyków na krzyż, a ja im tu z łaźnią wyjechałam, ech :D

PS. Budowa łaźni była już ukończona.
 

DeletedUser8110

Guest
Jakby się tego typu kłopot powtórzył, to warto napisać do Supportu. :)
 

Mikekun

Książę
siemanko

No i event ukończony, trzecia świątynia u mnie stoi ;) Fajnie mam już dodatkowo trzy pr do zbierania codziennie. Co do samej historii o Marii, to ona była królową Anglii zaledwie przez chwilę. Obieła tron w Anglii w roku 1553, natomiast już w 1555 roku zmuszona została do przekazania tronu swojej młodszej siostrze Elżbiecie I. Powodem takiego typu zachowania był fakt że Maria mimo popularności stosowała bardzo brutalne metody prześladowania Protestantów jak i przeciwników politycznych. Często osadzając ich w więzieniach bez powodu. Spowodowało to że Anglii zagroziła wizja Wojny Domowej więc Parlament postanowił wynieść na tron jej młodszą siostrę wychowaną w wierze Protestanckiej. Mimo początkowych trudności w sprawowywaniu władzy Elżbieta I panowała na Wyspach do roku 1603. Dopiero Wiktoria pobiła jej rekord rządów, natomiast następnie Elżbieta II. Od momentu pokonania Hiszpanii w wojnie, Anglia stopniowo stawała się potęgą kolonialną jak i Europejską ;) Dlatego też nie zgodzę się na taki fakt że u was Maria rządziła Anglią;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Ostatnia edycja:
Do góry