Historia Alberta Einsteina - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12625

Guest
Aby dostać ten budynek z oceanicznej przyszłości wystarczy że wejdę do nowej epoki przed odebraniem budynku, ukończeniem ostatniego zadania czy musiałbym wejść przed rozpoczęciem eventu co jest niemożliwe?
 

DeletedUser14832

Guest
zawsze było tak, że nagroda należała do tej epoki w której jest gracz wygrywając ją. Czyli gdy zakończysz zadanie będąc w AP zapewne otrzymasz 9%, a Oceanii 10%
 

DeletedUser14403

Guest
To że wspomnieli o nowej epoce nie oznacza że ona wejdzie podczas eventu ,natomiast pewnie będzie możliwość podniesienia zestawem do najwyzszej epoki jak wejdzie :D
 

DeletedUser13695

Guest
nie wiem czy to sprawdzone info ale oceaniczna ma wejsc 15 marca
 

DeletedUser17534

Guest
A o której godzinie startuje event? Bo nie dość, że jest tylko 7 dni, to czas ucieka, a już jest po godzinie 10 ;)
 

DeletedUser17083

Guest
Popieram "Lord Duch Wrc" Dalej nie ma Iventu a czekam z PR xD
 

DeletedUser17272

Guest
ktos kto mial nacisnac start zaspal moze, w koncu poniedzialek ;]
 

DeletedUser12625

Guest
Ja rozumiem że może wyskoczyć komunikat o evencie raz, dwa nawet pięć razy jakby ktoś przeoczył, ale za każdym razem?
 

DeletedUser17220

Guest
A ja mam pytanie z innej beczki. Gdyby nie wchodziła nowa epoka, to jak gracze z odkrytymi wszystkimi technologiami i całą mapą mogliby ukończyć event? Czy oni są z założenia skazani na porażkę?
 

DeletedUser15899

Guest
Czy Einstein był naprawdę pacyfistą czy tylko stał się taką postępową ikoną?
Chociaż u bezbożnych socyalistów różnie to może wyglądać :p
 
A ja mam pytanie z innej beczki. Gdyby nie wchodziła nowa epoka, to jak gracze z odkrytymi wszystkimi technologiami i całą mapą mogliby ukończyć event? Czy oni są z założenia skazani na porażkę?

??? U graczy, którzy są na bieżąco z technologią i prowincjami, zadania typu: zajmij prowincję, przeprowadź zwiad, zbadaj technologię są zaliczane od razu.

A o której godzinie startuje event? Bo nie dość, że jest tylko 7 dni, to czas ucieka, a już jest po godzinie 10 ;)

Eventy od kiedy pamiętam zaczynały się ok. południa i nigdy nie było tak, że event trwał krócej niż to było zapowiedziane, więc napisali, że będzie trwać 7 dni to zrobią tak żeby trwał 7 dni. Poza tym zadania są tak banalne, że jak się uprzesz to i w ciągu jednego dnia je wykonasz.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Naprawdę czeka nas tydzień oglądania planszy startowej ewentu?
Właśnie postawiłem szachownicę, a plansza zachęcająca do wzięcia udziału po rozpoczęciu gry jak była tak jest!
 

kasia2389

Arcyksiążę
@kasia2389 ta plansza będzie do zakończenia eventu
To było raczej retoryczne pytanie, albowiem tego właśnie gracze oczekują. To dzięki tak genialnemu i jakże prostemu rozwiązaniu na światach "ewentowych" już po wejściu do gry znajdujemy się w oknie ewentu bez konieczności przedzierania się przez mnóstwo wyskakujących okien i klikania w niezliczone przyciski.
BRAWO, BRAWO, BRAWO!

Pokazali "jak się świecę trzyma".
 

DeletedUser16730

Guest
Z drugiej strony, po przemyśleniu... wolę ten plakat od wymuszonej historii która mi zatrzymuje komputer.
 

DeletedUser885

Guest
No evencik można skończyć w jeden dzień nagroda też całkiem fajna. Coż tak sobie inno wymyśliło że dają tyle czasu i przez ten okres portrecik będzie się wyświetlał mi nie przeszkadza to zupełnie
 
Do góry