Hierarchia na forum !!! Czyli kto tu rządzi spośród graczy :D

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
a od mojego nazwiska jest pewna wieś w polsce więc też wypraszam sobie :D
 

DeletedUser2849

Guest
A ja mam takie imię i nazwisko, ze nawet Chuck Norris mięknie... napięcie mu spada xD
 

DeletedUser2849

Guest
HA!
Rycerzem jestem... aaaaa... na na na na na.... rycerzem jestem.... aaaaa
 

DeletedUser

Guest
Wicehrabią jestem aaaaaaaaaa wicehrabią jestem aaaaaaaaaa będę tam gdzie nie byłem jeszcze aaaaaaaaa
 

DeletedUser2849

Guest
Wicehrabią jestem aaaaaaaaaa wicehrabią jestem aaaaaaaaaa będę tam gdzie nie byłem jeszcze aaaaaaaaa
...znacz drogę bo zabłądzisz jeszcze....

Rycerzem jestem... aaa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser388

Guest
Ej.. A dla mnie też znajdzie zaproszenie na zabawę w iście szamańskim stylu?? Proszę, towarzysze... Znajdzie mi krzesło i kufel na piwo! Hahahaha :) :) :D :D
 

DeletedUser1724

Guest
Nie mogę już edytować pierwszego postu temu nie mogę zrobić aktualizacji kurna ^^
 

DeletedUser388

Guest
Dobra, gdzie się wszyscy podziali? Czy możecie się ponownie zebrać? Tu okazja do debatowania, kto przejmie władzę po Apocalypto (chyba, ze powrócił, to przepraszam) lub przynajmniej co porobić...
 

DeletedUser388

Guest
Pododawaj tych postów, a pomogę ci dołączyć do tej elity... :D
 

DeletedUser8507

Guest
nie ma mnie tu?! Szlachcic zagrodowy ale co! Powstanie! Obalić księcia! Arrrragggggggghr!! Teraz na króla! Aaaa!!!! Dziekuje za pomoc, aby nie było pretensji do tronu to tych tu zabić! I jestem sam z wieśniakami a co! (i tak nie wiem co to za post dziwny)
 

DeletedUser388

Guest
@Wendrowiec

Sorry, ale autor tego tematu (Apocalypto) chyba od kilku/nastu miesięcy nie aktualizował go, więc niestety jest jak jest. Ponadto, autor został zablokowany i niestety po rad drugi, nikt nie ma możliwości aktualizacji pierwszego postu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry