Heroes III

  • Rozpoczynający wątek PCSernik
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Seria heroes przenosi nas do świata mitycznych stworzeń oraz magii...
Możemy dowodzić różnego rodzaju stworzeniami, począwszy od barbarzyńskich ogrów po diaboliczne demony na smokach skończywszy...

Tryb rozgrywki jak i walki jest turowy. Jest też możliwośc gry wieloosobowej (polecam heroes III... chodź jeśli lubicie dobrą grafikę to bardziej się wam spodoba 5 i 6)

http://www.youtube.com/watch?v=fmCwz9zf01I

nie zamierzam reklamować gry - jedynie zamieściłem filmik informujący graczy jak wygląda gra (i tak by to wpisali w yt..)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
Odp: Heroes III

Mam prośbę nie pisz takich samych postów w każdej grzej, bo jest to trochę odciągające od gry :)


Fajnie, że podajesz link jednakże, miło jak byś napisał coś od siebie, parę słów zachęcających a nie kopiować słowo słowo jakąś dziwną recenzje :)
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Heroes III

Hmm..faktycznie dziwna, bo kompletnie nie oddaje tego czym są Herosy (nie ważne która edycja bo ja nawet do jedynki często wracam). Dla mnie HoM&M to gra niezwykle bogata. Posiada mnóstwo jednostek, ogromne możliwości rozwoju postaci, duży wybór tego kim chce się być. Przepiękne zamki, różne krainy, możliwość stworzenia własnej gry czy stopniowanie trudności.. mogłabym wyliczać jeszcze długo zalety tej gry - wszystko w niej jak dla mnie jest świetnie dopracowane.
 

DeletedUser1243

Guest
Odp: Heroes III

Ja jednak sądzę, że jest Zajefajnai tam możecie myślić jak chcecie.
Sam w ią gram i nie jestem zawiedziony :)
 

DeletedUser388

Guest
Odp: Heroes III

To jest świetna gra.

Sam osobiście zapoznałem się z nią, od kiedy moi starzy kupili mi Heroes 4 na... Mikołajki czy jakoś tak. Za bardzo nie pamiętam kiedy. W każdym razie świetnie się grało.


Obecnie gram w Heroes 5, a tak naprawdę tylko POSIADAM, bo nie mogę przejść kampanii. Miałem też Heroes 5:Dzikie Hordy, ale to jeszcze, jak na kompie miałem XP, a nie 7.


Mam też Heroes 6, ale nie mogę wejść, bo muszę konto Ubi założyć. Czy ono jest darmowe? Bo ja próbowałem założyć, ale przy wpisywaniu daty urodzenia wyszło, że nie wolno mi grać w Herosów 6 ze względu na wiek. Cholerni autorzy.... ;< ;< ;< ;<
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie III część jest super,IV to po prostu jakieś G**o V jeszcze może być.W pozostałe nie grałem.
 

DeletedUser4368

Guest
trójeczka najlepsza ze wszystkich serii w szóstkę nie grałem za słaby lapek...

- - - Zaktualizowano - - -

trójeczka najlepsza ze wszystkich serii w szóstkę nie grałem za słaby lapek...
 

DeletedUser

Guest
Też uważam że Heroes to fajna gra a zwłaszcza 3 bo następne części nie przypadły mi juz do gustu. Fajne krainy, bardzo dużo plansz różnej wielkości i różne poziomy trudności. Można grać multiplayer-em jak i przeciw komputerom. Gra bardzo wciągająca i posiada różne dodatki co powiększa wybór Zamków, jednostek i przeciwników. Naprawdę warta polecenia
 

DeletedUser

Guest
HoM&M. Znana seria gier. Też grałem. Seria znana jest jako kultowa gra. A kult opiera się na tym, że "i tak trójka była najlepsza". Spodziewam się, że nawet jakby wszystkie środki włożyli w siódmą część, to i tak nie przebije trójki. Tak bywa. Dobrze, że przynajmniej wszystkie części gry coś łączy.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie HoM&M 5 z rozszerzeniem "Tribes of the East" jest nie do przebicia. ;)
 

DeletedUser2557

Guest
Ehhh Heroes.... Od pierwszej wersji gra jest nie do przebicia:) Chcoiaż w pierwszą odsłonę można wygrać nawet nie będąc specjalnie rozgarniętym, to w 2 części jest trudniej. Trzeci odsłona to ładniejsza grafia, rozbudowane możliwości miast no i poprawione strategie (w 2 jak ktoś miał duchy z rozszerzenia bądź czarne smoki to w zasadzie był nie do ubicia:p). Czwórka, według mnie to świetna gra, ale nie powinna nazywać się Heroes of Might and Magic, tylko jakoś inaczej - wtedy nie byłaby równana do poprzednich części, a jako nowy, świetny produkt. Jak dla mnie była świetnym skrzyżowaniem RPG ze strategią podzieloną na dni (o wiele lepiej stworzoną niż Disciples, ale ich też uwielbiam). Ponadto podczas misji mogły być zmieniane obiekty na mapie, mogła zmieniać się sama mapa bądź też bohaterowie/jednostki (bez ingerencji gracza). No i Piątka, wraz z dodatkami (jak napisał LaManche) to perełka w koronie (pod warunkiem, że gramy na najwyższym poziomie trudności bądź z kimś - inaczej komputer raczej kiepsko panuje na mapie i w walce).

Co do szóstki to ja się wstrzymuję od głosu - widziałem jedynie zapowiedź (było "wooow"), zobaczyłem filmik z gry (trochę ochłody), posłuchałem opinii (odechciało mi się). Ale jak będzie w kolekcji za 20 zł z jakimiś dodatkami (nie wiem nawet czy jakieś wydali) to się nią zainteresuję:D
 

DeletedUser388

Guest
Jakiś czas temu zacząłem grać w Heroes 6 (tyle, ze to kilka miesięcy temu). Jeśli chodzi o grafikę, to jest bardzo ładna, ale fabuły trochę nie rozumiem: książę Gryfów ma pięcioro dzieci: trzech synów i dwie córki. Później z każdym z nich coś innego się dzieje. Anastazja zostaje zabita przez Antona i wraca do swiata jako nieumarła, Kirył został zabrany do piekła albo jak inni wolą, do Sheogh, Irina została wydana za księcia, którego nie chciała, Sandor pozostał przy orkach, a Anton prowadzi niebiańską krucjatę przeciwko tym, którzy nie wyznają w iary w Elratha. I potem.... co dalej? :?
 

DeletedUser

Guest
Trochę odświeżam temat, ale jest to moja ulubiona gra, dlatego postanowiłem się wypowiedzieć ;). Heroes 3 to znakomita i ponadczasowa strategia turowa, gram w nią już wiele lat i dalej mi się nie nudzi. Wg mnie najlepsza w swoim gatunku.
Moje ulubione miasta: Zamek, Bastion, Necro.

Przez neta gram mało, bo rozgrywka jest za długa na moje chęci i możliwości. Natomiast uwielbiam kampanie z tej gry ;). Są niezwykle wciągające.
 

DeletedUser

Guest
O tak... Heroes III to świetna gra, żadna kolejna odsłona serii już do mnie tak nie przemawiała jak właśnie 'trójka'. Dzisiaj wszyscy skupiają się na tym, żeby grafika była przecudowna zapominając o innych cechach gier jak grywalność itp. które są ważniejsze. Nie chcę nawet liczyć ile czasu spędziłem przy Heroesach III ale do dziś od czasu do czasu wracam do nich rozegrać sobie jakieś scenariusze czy kampanie. Grałem w V ale... nie wiem, nie podoba mi się kierunek w jaki ta seria poszła, już wolałem część IV.
Tak czy siak III to klasyka :) Ja też nie grałem dużo przez internet ze względu na czas ale bywało tak, że grywaliśmy np. we 3 przy jednym kompie :)
Ulubione zamki? hm... Forteca, Nekro, Lochy, Cytadela ale każdym lubiłem sobie pograć.
 

DeletedUser

Guest
Grałem w V ale... nie wiem, nie podoba mi się kierunek w jaki ta seria poszła, już wolałem część IV.
Mnie kolejne części kompletnie nie przypadły do gustu, to już nie ta gra :/. To już wolałem poprzednie - jedynkę i dwójkę. Tak samo nie podoba mi się ten kierunek, a zwie się on komercją. No ale takie czasy.

hm... Forteca, Nekro, Lochy, Cytadela ale każdym lubiłem sobie pograć.
A lubisz dalej? Bo możemy się zgadać na partyjkę ;)
 
Do góry