Hellander

  • Rozpoczynający wątek Hellander
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich serdecznie.

Grałem kiedyś w FoE, w zamierzchłych czasach jak ta gra wystartowała. Grałem stosunkowo krótko.
Teraz postanowiłem sobie odświeżyć grę i chyba zawitam tu na dłużej bo coraz bardziej zaczyna mi się podobać.

Coś mogę powiedzieć o sobie?
Lubię obejrzeć dobry film, lubię posłuchać dobre muzyki ale najbardziej lubię sobie pograć wieczorami.
Co uważam za dobry film? Lubie filmy ciężkie, nie przepadam za typowymi produkcjami Hollywoodzkimi ale i takie też obejrzę po ciężkim dniu dla odmóżdżenia się :p
Co uważam za dobrą muzykę? Posłucham prawie wszystkiego ale najbliższy jest mi stary, dobry rock jak i muzyka o cięższych brzmieniach gitarowych.
W co gram najczęściej? Kiedyś sporo czasu poświęcałem na RTS-y. Teraz jest to głównie Call of Duty i WoT.
 

DeletedUser

Guest
Było tego sporo, swego czasu testowałem każdy jaki wpadł mi do łapsk ;)
Ale najwięcej czasu spędziłem na pewno przy StrarCrafcie, Red Alertach I i II, były też Warcrafty i AoE :)
 

DeletedUser

Guest
A nawet i dalej, pierwsze podejścia do SC robiłem w roku 99 :)
 

DeletedUser3220

Guest
No ja akurat mówiłam o sobie ^^
ale SC to była rzeczywiście super gra. Niestety już druga część za bardzo zapachniała komercją i od jej wejścia dałam sobie spokój.
 

DeletedUser10373

Guest
Witaj.
A teraz przyznaj się kto Ci przystawił spluwę do głowy i kazał znów grać?:haha: A tak serio co Cię skłoniło do powrotu?
 

DeletedUser

Guest
Co mnie skłoniło? Głównie ciekawość no i szukałem gry gdzie nie można spokojnie sobie poklikać i nie bać się że wiochę ktoś zwinie :p
 
Do góry